reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ile czekałyście na l4 na stronie ZUSu? Wczoraj mialam po 21 wypisywane i do tej pory nie ma stronie a sprawdzam co jakiś czas. Nie wiem czy nie zadzwonić do lekarza i się upewnić czy faktycznie wystawił ale no mówił, że wystawia i do kiedy i powiedział, że ok juz wystawione🤷‍♀️
Ja miałam po 4 dniach
 
reklama
Witajcie dziewczyny, być może będę lutowa mama (A znając moje poprzednie historie i porod to pewnie styczniową:)). Mam pytanie odnośnie szczepienia, podejrzewam, że mogę być w ciąży na test jeszcze jest kilka dni, a jutro mam termin szczepienia, czy któraś z Was tak się szczepiła nie wiedząc, że jest w ciąży? Moj lekarz aktualnie jesy na wczasach... jutro będę dzwonić do rodzinnej. Co Wasi lekarze mowia na temat szczepien ?
Ja miałam dokładnie tak jak Ty. Podejrzewałam że jestem w ciąży a jednocześnie miałam termin na szczepienie. Skonsultowałam z lekarzem i zalecania są takie że szczepić ale po 12 tygodniu po okresie organogenezy.
 
Dziewczyny a ja wczoraj nie mogłam zejść z łóżka miałam takie mdłości ale za to dziś nic mi nie jest lekko bolą piersi. Aż się martwię że tak bez mdłości
 
W ogóle jakie mega słabe zdjęcie 🙈
 

Załączniki

  • 07BB00BD-A699-44CC-AA78-6716972FB666.jpeg
    07BB00BD-A699-44CC-AA78-6716972FB666.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 90
reklama
Do góry