reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny powiedzcie proszę, robicie tak dużo tej bety: jakie macie normy w laboratorium? Ja mam jakieś bardzo wysokie normy, przynajmniej tak mi się wydaje.
 
reklama
I zadam głupie pytanie: jeżeli mam podane normy z laboratorium to oczywiście mam nie patrzeć na normy z INTERNETÓW tzw. tylko na te moje?
 
Wstaw zdjęcie, pomożemy odczytać 😉
Kurcze zostały w aucie u męża.
Normy są takie:
5-6 tydzień 10 000 - 100 000.
W internecie są zupełnie inne.
Ja miałam 5+1 albo 5+2 14 000. Lekarz nic na to nie powiedział. Ja na początku się przestraszyłam, ale według norm z laboratorium to chyba chyba dobry wynik?
 
Kurcze zostały w aucie u męża.
Normy są takie:
5-6 tydzień 10 000 - 100 000.
W internecie są zupełnie inne.
Ja miałam 5+1 albo 5+2 14 000. Lekarz nic na to nie powiedział. Ja na początku się przestraszyłam, ale według norm z laboratorium to chyba chyba dobry wynik?
Jasne, że dobry! Nie jesteśmy maszynami, nie stresuj się na zapas, to tylko cyfry 😉
Ja na początku też porównywałam z innymi dziewczynami. Co się okazało, wszystko zależy kiedy była owulacja, kiedy doszło do zapłodnienia, więc nie ma co! 😉
 
Kurcze zostały w aucie u męża.
Normy są takie:
5-6 tydzień 10 000 - 100 000.
W internecie są zupełnie inne.
Ja miałam 5+1 albo 5+2 14 000. Lekarz nic na to nie powiedział. Ja na początku się przestraszyłam, ale według norm z laboratorium to chyba chyba dobry wynik?
Mieścisz się w widełkach więc spoko :) poza tym raczej się nie oznacza już bety powyżej 6 tysięcy bo ma już troszeczkę inne przyrosty ☺️
 
oooocho wskakują mi już powoli wyniki. Chyba coś nie tak z moim glukometrem skoro przed wyjściem miałam 90 😡 odpalę dzisiaj glukometr męża i porównam wyniki z dwóch naraz. Znaczy ja się mega cieszę, że w tę stronę poszło 😂😂😂😂
 

Załączniki

  • 92990691-B14D-45FD-AA38-C782D1CC3085.png
    92990691-B14D-45FD-AA38-C782D1CC3085.png
    40,9 KB · Wyświetleń: 80
oooocho wskakują mi już powoli wyniki. Chyba coś nie tak z moim glukometrem skoro przed wyjściem miałam 90 😡 odpalę dzisiaj glukometr męża i porównam wyniki z dwóch naraz. Znaczy ja się mega cieszę, że w tę stronę poszło 😂😂😂😂

Z glukometru zawsze będzie wyżej niż z żyły i to normalne. Ładna glukoza 💪
 
reklama
Do góry