reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja dziś zaczęłam 9tc 🙉 ten czas tak leci... Od wczoraj mam wielką potrzebę wizyty bo muszę się upewnić, ze nadal jest wszystko w porządku, we wtorek mam wizytę a później dopiero w lipcu (1) prenatalne. Jak ja wtedy miesiąc wytrzymam? 😱ostatnio znajoma powiedziała mi, ze usg podgrzewa wody płodowe i nie można za często go wykonywać?! Czy coś o tym słyszałyście? Dziwna sprawa, w internecie nic na ten temat nie ma 🤷‍♀️😂🙉

Miłego weekendu ❤️ i udanych wizyt!
Ja również we wtorek mam wizytę, nie mogę się doczekać. Jednak 3 tyg bez podglądu to dla mnie za dużo 🙈
 
Dziewczyny jakie ja mam zaparcia. Chyba oszaleje. Gin powiedziała żeby starać się dużo wody, owoce suszone, maślankę. Próbuje z wszystkim i nic. Ostatnie takie pełne wypróżnienie miałam w sobotę. Chyba będę musiała założyć czopek. Ciągle o tym myślę
 
Dziewczyny jakie ja mam zaparcia. Chyba oszaleje. Gin powiedziała żeby starać się dużo wody, owoce suszone, maślankę. Próbuje z wszystkim i nic. Ostatnie takie pełne wypróżnienie miałam w sobotę. Chyba będę musiała założyć czopek. Ciągle o tym myślę
Siemię lniane próbowałaś? Morele suszone? A jesz jogurt naturalny? Podobno jest jakiś syrop, który jest bezpieczny w ciąży, któraś dziewczyna wrzucała zdjęcie.
 
reklama
Do góry