reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny a zastanawiałyście się aby rodzic prywatnie w klinice ??
Ja powiem szczerze się nad tym bardzo zastanawiam , ale przeraża mnie fakt że jeżeli nie będzie miejsca to mnie nie przyjmą ( a do kliniki mam 1godzine drogi) albo ze musi być skończony 37tc.
 
Dziewczyny jakie ja mam zaparcia. Chyba oszaleje. Gin powiedziała żeby starać się dużo wody, owoce suszone, maślankę. Próbuje z wszystkim i nic. Ostatnie takie pełne wypróżnienie miałam w sobotę. Chyba będę musiała założyć czopek. Ciągle o tym myślę

Może taka miksturkę śliwki suszone zalane wrzątkiem plus jogurt plus sok jabłkowy.
 
Dziewczyny a zastanawiałyście się aby rodzic prywatnie w klinice ??
Ja powiem szczerze się nad tym bardzo zastanawiam , ale przeraża mnie fakt że jeżeli nie będzie miejsca to mnie nie przyjmą ( a do kliniki mam 1godzine drogi) albo ze musi być skończony 37tc.
Jak byłam w ciąży z córką to zastanawiałam się nad porodem w prywatnej klinice, działało u nas w mieście Centrum Narodzin Mamma czy jakoś tak. Ale jakoś się bałam, że jak będą jakie komplikacje przy porodzie czy coś to szpital to jednak szpital.
Teraz na bank chcę rodzic w tym samym szpitalu ze względu na bliskość zamieszania oraz jak wjedzie mi w trakcie ciąży insulina to jest to szpital o III stopniu referencyjności i nie będzie problemu z przyjęciem itp.
 
Jak byłam w ciąży z córką to zastanawiałam się nad porodem w prywatnej klinice, działało u nas w mieście Centrum Narodzin Mamma czy jakoś tak. Ale jakoś się bałam, że jak będą jakie komplikacje przy porodzie czy coś to szpital to jednak szpital.
Teraz na bank chcę rodzic w tym samym szpitalu ze względu na bliskość zamieszania oraz jak wjedzie mi w trakcie ciąży insulina to jest to szpital o III stopniu referencyjności i nie będzie problemu z przyjęciem itp.

A gdzie rodziłas i gdzie planujesz? Pomorzany?
 
Dziewczyny a zastanawiałyście się aby rodzic prywatnie w klinice ??
Ja powiem szczerze się nad tym bardzo zastanawiam , ale przeraża mnie fakt że jeżeli nie będzie miejsca to mnie nie przyjmą ( a do kliniki mam 1godzine drogi) albo ze musi być skończony 37tc.

Dla mnie zbędny wydatek, który można wydać na co innego więc tego nie rozważam nawet. Ponadto ja jestem na lekach więc wolę rodzic w szpitalu gdzie wiedzą jak postępować w różnych przypadkach.
 
reklama
Do góry