reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Doppler jest szkodliwy. Nie powinno się słuchać serca do 11 tygodnia (co ciekawe ja już słyszałam serce w 9 tygodniu i na razie wszystko jest ok). Powiedz koleżance żeby wyłączyła radio, komórkę i wi-fi bo to przecież tez przenika przez ludzkie ciało i na bank podgrzewa ludzkie tkanki 😃 A tak serio, to jeżeli jest takie wskazanie, to trzeba robić usg i nawet korzystać z słuchania tętna. Oczywiście wszystko z głową i w granicach rozsądku.
ja tez już słuchałam w 7tc. Myśle, ze to wszystko wie 🤣
 
reklama
8+0 czyli zaczyna się 9 😍 brzuch tez co jakiś czas daje o sobie znać ale to normalne, tam buduje się domek tymczasowy dla fasolek wiec spokojnie ☺️ jeszcze trochę nas poboli bo przecież do końca będą i kopniaki już później. 😍
Wiem, i cały czas się tak uspokajam, że musi boleć bo przecież tam rośnie moje dziecię i musi mieć wystarczająco dużo miejsca. Ale po stracie jestem przewrażliwiona. I wszystkim potrafię uspokoić tylko nie siebie 🤦‍♀️ ale dużo leżę, prawie cały czas. I tłumaczę sobie ze robie wszytko co mogę żeby nie zaszkodzić szkrabowi ❤️🤰
 
Wiem, i cały czas się tak uspokajam, że musi boleć bo przecież tam rośnie moje dziecię i musi mieć wystarczająco dużo miejsca. Ale po stracie jestem przewrażliwiona. I wszystkim potrafię uspokoić tylko nie siebie 🤦‍♀️ ale dużo leżę, prawie cały czas. I tłumaczę sobie ze robie wszytko co mogę żeby nie zaszkodzić szkrabowi ❤️🤰
Kochana ja tez po stracie a brzuch boli non stop! Serio! Raz na jakiś czas zakłuje a prawie ciagle boli jak na okres. Z małymi przerwami. Nie ma co o tym myśleć, ja już się do tych bóli przyzwyczaiłam ☺🙈

Ja dziś chyba spędzę cały dzień w łóżku. Dalej mi słabo po pobraniu a na dodatek pojawiły się extremalnie mdłości. Nie mam siły nic na obiad ugotować... przejrzałam chyba wszystkie restauracje w mieście ale nie mogę znaleźć niczego z dowozem co odpowiadało by mojej diecie. Jutro wpada mamusia to ugotuje na pare dni :) Mąż w domu będzie dopiero 10 czerwca 🥺
Wydaje mi się, że tę ciąże znoszę dużo gorzej teraz po 30stce niz z córcią 8 lat temu. Pamietam że rzygałam jak kot ale latałam wszędzie. Teraz ledwo co się doczołgam do lekarza i już marze o łóżku..
 
Kochana ja tez po stracie a brzuch boli non stop! Serio! Raz na jakiś czas zakłuje a prawie ciagle boli jak na okres. Z małymi przerwami. Nie ma co o tym myśleć, ja już się do tych bóli przyzwyczaiłam ☺🙈

Ja dziś chyba spędzę cały dzień w łóżku. Dalej mi słabo po pobraniu a na dodatek pojawiły się extremalnie mdłości. Nie mam siły nic na obiad ugotować... przejrzałam chyba wszystkie restauracje w mieście ale nie mogę znaleźć niczego z dowozem co odpowiadało by mojej diecie. Jutro wpada mamusia to ugotuje na pare dni :) Mąż w domu będzie dopiero 10 czerwca 🥺
Wydaje mi się, że tę ciąże znoszę dużo gorzej teraz po 30stce niz z córcią 8 lat temu. Pamietam że rzygałam jak kot ale latałam wszędzie. Teraz ledwo co się doczołgam do lekarza i już marze o łóżku..
Rozumiem Cię, ja w tej straconej ciąży czułam się znakomicie, nic mnie nie boalalo nic nie ciągnęło, normalnie pracowalalm, robiłam nieduże zakupy, a teraz co wstanę to samolot, pójść się wykąpać to dla mnie wyzwanie niczym przebiegnięcie półmaratonu. Przed ciążami byłam bardzo aktywna fizycznie osobą, wydawało mi się że łatwiej będzie mi w ciąży. Ale jak widac organizm kobiety potrafi zaskakiwać. 🤰
 
Już po, wszystko jest dobrze, serduszko biło, wielkość odpowiada 8tyg. Trochę się uspokoiłam, następna wizyta 26.06 a prenatalne 22.06 więc to będzie emocjonujący tydzień 😍
 

Załączniki

  • IMG_20210529_135945.jpg
    IMG_20210529_135945.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 79
Witajcie.
Witam się niepewnie i nieśmiało. Wprawdzie to 8t1d, ale wciąż w to nie wierzę. Z powodu przeszłości w tej ciąży ciężko u mnie o spokój. We wszystkim doszukuje się nieprawidłowości. W 6 tygodniu dostałam krwawienia, wszystko się uspokoiło i z maleństwem wszystko dobrze. Trzymam za nas wszystkie kciuki. A termin wychodzi na 9 stycznia. Nikt nie wie oprócz męża!
 
reklama
Witajcie.
Witam się niepewnie i nieśmiało. Wprawdzie to 8t1d, ale wciąż w to nie wierzę. Z powodu przeszłości w tej ciąży ciężko u mnie o spokój. We wszystkim doszukuje się nieprawidłowości. W 6 tygodniu dostałam krwawienia, wszystko się uspokoiło i z maleństwem wszystko dobrze. Trzymam za nas wszystkie kciuki. A termin wychodzi na 9 stycznia. Nikt nie wie oprócz męża!
Witamy!!! Nie martw się każda z nas jest w niepokoju. Miejmy nadzieję, że ten styczeń będzie dla nas wszystkich piękny ❤️ 🤰
 
Do góry