reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hejka. Jestem Sonia, mam rocznikowo 30 lat i jestem w 3 ciąży. Wybaczcie nie przeczytałam wszystkiego, bo jest tego za duuuuzo. Powiem wam, że trochę się stresuje tym co to będzie za te 8 miesięcy. Mam dwie córeczki 2 i 4 lata więc różnica niewielka :) ciąża można powiedzieć, że była wpadka, bo zaszłam w ciążę mimo wkładki miedzianej a z drugiej strony myśleliśmy o 3 dziecku jakiś czas temu więc życie za nas zdecydowało [emoji3] czy są tu jakieś mamy dwójki oczekujące na trzecie dzidzi? Jak odczucia? Termin wychodzi mi na 21.01.
Witamy ❤️
 
reklama
Czy u Was też dziś od rana pada deszcz ? Nie mogłam podnieść się do pracy , głowa mnie ćmi ... musiałam coś wcisnąć na śniadanie bo mnie mdli z rana .. bo w pracy do 9 będzie ciężko coś zjeść - jestem sama na kasach .. ale tak okrutnie mi się dziś nie chce - chyba przez tą pogodę .. najchętniej weszłabym pod kołderkę .. trzymam kciuki za dzisiejsze wszystkie wizyty 💕
W lubelskim od rana szaro, buro i ponuro 🙄
 
Powodzenia na wizycie [emoji3590]trzymam kciuki [emoji4]
Cześć dziewczyny, miłego dnia!!!
Ja od rana mam takiego stresa...a wizyta dopiero o 17... ten progesteron mnie zdołował...Ale staram sobie wmówić ze nie jest to jakiś tragiczny wynik i że lekarz coś zaradzi. Trzymajcie kciuki....[emoji4]
Witaj [emoji4] ja będę mama po raz 4 [emoji2960] co do odczuć, to początkowo szok a teraz cieszę się że tak się stało [emoji3590] mam nadzieję że dzidzia będzie rosła zdrowo i wszystko się ulozy[emoji3590]
Hejka. Jestem Sonia, mam rocznikowo 30 lat i jestem w 3 ciąży. Wybaczcie nie przeczytałam wszystkiego, bo jest tego za duuuuzo. Powiem wam, że trochę się stresuje tym co to będzie za te 8 miesięcy. Mam dwie córeczki 2 i 4 lata więc różnica niewielka :) ciąża można powiedzieć, że była wpadka, bo zaszłam w ciążę mimo wkładki miedzianej a z drugiej strony myśleliśmy o 3 dziecku jakiś czas temu więc życie za nas zdecydowało [emoji3] czy są tu jakieś mamy dwójki oczekujące na trzecie dzidzi? Jak odczucia? Termin wychodzi mi na 21.01.
 
U nas szaro buro, ledwo wstałam ale najchętniej wróciłabym do łóżka, bo oczy mam na zapalkach normalnie[emoji6]
Czy u Was też dziś od rana pada deszcz ? Nie mogłam podnieść się do pracy , głowa mnie ćmi ... musiałam coś wcisnąć na śniadanie bo mnie mdli z rana .. bo w pracy do 9 będzie ciężko coś zjeść - jestem sama na kasach .. ale tak okrutnie mi się dziś nie chce - chyba przez tą pogodę .. najchętniej weszłabym pod kołderkę .. trzymam kciuki za dzisiejsze wszystkie wizyty [emoji177]
 
reklama
Powodzenia na wizycie [emoji3590]trzymam kciuki [emoji4]Witaj [emoji4] ja będę mama po raz 4 [emoji2960] co do odczuć, to początkowo szok a teraz cieszę się że tak się stało [emoji3590] mam nadzieję że dzidzia będzie rosła zdrowo i wszystko się ulozy[emoji3590]
Dziękuję 🥰🥰🥰
 
Do góry