reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Masz rację! Ja z kolei jak jednego dnia jestem nastawiona ze będzie dobrze, musi być dobrze, tak jak następnego dnia mnie coś zaboli to strach i panika 🤦‍♀️ muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie do 6 czerwca, bo mam za dużo czasu na myślenie. Tym bardziej że mam dużo leżeć to leżę i myślę 🥺 ale modlę się żeby urodzić zdrowego bobasa i móc spełnić się w roli mamy ❤️
I to jest dobre nastawienie! ♥️🤩
 
reklama
Cześć dziewczyny, miłego dnia!!!
Ja od rana mam takiego stresa...a wizyta dopiero o 17... ten progesteron mnie zdołował...Ale staram sobie wmówić ze nie jest to jakiś tragiczny wynik i że lekarz coś zaradzi. Trzymajcie kciuki....😊
 
Cześć dziewczyny, miłego dnia!!!
Ja od rana mam takiego stresa...a wizyta dopiero o 17... ten progesteron mnie zdołował...Ale staram sobie wmówić ze nie jest to jakiś tragiczny wynik i że lekarz coś zaradzi. Trzymajcie kciuki....😊
Będzie dobrze, nie denerwuj się ♥️ trzymam, trzymam, daj znać później 🙂
 
Czy u Was też dziś od rana pada deszcz ? Nie mogłam podnieść się do pracy , głowa mnie ćmi ... musiałam coś wcisnąć na śniadanie bo mnie mdli z rana .. bo w pracy do 9 będzie ciężko coś zjeść - jestem sama na kasach .. ale tak okrutnie mi się dziś nie chce - chyba przez tą pogodę .. najchętniej weszłabym pod kołderkę .. trzymam kciuki za dzisiejsze wszystkie wizyty 💕
 
Czy u Was też dziś od rana pada deszcz ? Nie mogłam podnieść się do pracy , głowa mnie ćmi ... musiałam coś wcisnąć na śniadanie bo mnie mdli z rana .. bo w pracy do 9 będzie ciężko coś zjeść - jestem sama na kasach .. ale tak okrutnie mi się dziś nie chce - chyba przez tą pogodę .. najchętniej weszłabym pod kołderkę .. trzymam kciuki za dzisiejsze wszystkie wizyty 💕
Tak, niestety pada... pogoda butelkowa :D tez bym najchętniej czekała na wizytę w łóżeczku i odpoczywała, a tu trzeba do pracy jechac 😆 dzieki za trzymacie kciuków ☺
 
Czy u Was też dziś od rana pada deszcz ? Nie mogłam podnieść się do pracy , głowa mnie ćmi ... musiałam coś wcisnąć na śniadanie bo mnie mdli z rana .. bo w pracy do 9 będzie ciężko coś zjeść - jestem sama na kasach .. ale tak okrutnie mi się dziś nie chce - chyba przez tą pogodę .. najchętniej weszłabym pod kołderkę .. trzymam kciuki za dzisiejsze wszystkie wizyty 💕
pada… tez nie mogłam dzisiaj wstać. Coś mi się wydaje, ze cały dzien będzie dzisiaj taki pochmurny. 😞
 
Czy u Was też dziś od rana pada deszcz ? Nie mogłam podnieść się do pracy , głowa mnie ćmi ... musiałam coś wcisnąć na śniadanie bo mnie mdli z rana .. bo w pracy do 9 będzie ciężko coś zjeść - jestem sama na kasach .. ale tak okrutnie mi się dziś nie chce - chyba przez tą pogodę .. najchętniej weszłabym pod kołderkę .. trzymam kciuki za dzisiejsze wszystkie wizyty 💕
U nas padało w nocy, teraz narazie świeci słońce ☀️😊
Miłego dnia życzę ♥️
 
reklama
Do góry