reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Lekarz powiedział, ze nie raz tak się zdarza. Nie wiem co było tego przyczyna, nie badałam progesteronu, ale wydawało mi się ze jak biore dwa razy dziennie dopochwowo to powinien być w normie. Mówił ze na etapie 5-6-7 tydz nie raz zdarzają się plamienia. Zrobił usg i tyle w sumie... kazał odpoczywać, nic poza luteina i nospa nie jest w stanie dać więcej.
Rozumie... u mnie wczoraj progesteron 37 podrósł z środy z 20. A tu masz dziś takie rzeczy ;(
 
reklama
Lekarz powiedział, ze nie raz tak się zdarza. Nie wiem co było tego przyczyna, nie badałam progesteronu, ale wydawało mi się ze jak biore dwa razy dziennie dopochwowo to powinien być w normie. Mówił ze na etapie 5-6-7 tydz nie raz zdarzają się plamienia. Zrobił usg i tyle w sumie... kazał odpoczywać, nic poza luteina i nospa nie jest w stanie dać więcej.
A może to wina dopochwowej luteiny? Mi gin od razu dał do łykania duphaston bo powiedział ze od tej dopochwowej luteiny to się cyrki dzieją, że zakażenia w pochwie, upławy itp.
 
A może to wina dopochwowej luteiny? Mi gin od razu dał do łykania duphaston bo powiedział ze od tej dopochwowej luteiny to się cyrki dzieją, że zakażenia w pochwie, upławy itp.
Wydaje mi się że możesz mieć racje kochana, ja te moje przeboje miałam chyba po luteinie dopochwowej .. ta moja infekcja okazała się jakimś podrażnienie.. dopiero w miarę to ogarnelam .. a czytałam że właśnie kobiety często dostają od tego grzybicy i wogole ..
 
Cześć dziewczyny, czytam wasze historie z plamieniami i jutro koniecznie lecę zbadać progesteron. We wtorek pokaże wynik mojemu gin. Chyba będę spokojniejsza..
A wam życzę dużo zdrówka, odpoczywajcie 😍
 
Napisałam do lekarza który dużo mi pomagał przed transferami i kazał mi się pojawić dziś w szpitalu, gdzie ma dyżur, wiec do 18 wielkie oczekiwania ;(
 
reklama
Trzymam kciuki, mam nadzieję że będzie wszystko dobrze [emoji3590]
Napisałam do lekarza który dużo mi pomagał przed transferami i kazał mi się pojawić dziś w szpitalu, gdzie ma dyżur, wiec do 18 wielkie oczekiwania ;(
Ja dziś znowu zaliczyłam wymioty po śniadaniu... Ciągle czuje żołądek, niby zjadlabym coś a jak mam wziąć coś do ust od razu mdli... Powiem Wam że ta ciąża całkiem jest inna, z dziewczynkami nigdy nie doświadczyłam mdłości, nie mówiąc już o wymiotach.. Może dlatego że byłam młodsza, organizm też był pełen energii [emoji848]
Kupiłam herbatę z imbirem ale średnio mi pomaga...
 
Do góry