reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Według mnie każda ciąża jest inna i nie ma co za bardzo porównywać :) ja z dziewczynami nie miałam chyba radnych obiawow poza brakiem miesiączki i pobolewaniem brzucha.. Teraz mam mdłości ale raz większe, raz mniejsze, brzuch też pobolewa a piersi jakoś nie bolą za specjalnie [emoji6] wydaje mi się że obawy nie są wyznacznikiem tego czy ciąża przebiega dobrze.

W ogóle macie dziewczyny takie chwile smutkow? Tak bez powodu wlasciwie co jakiś czas chce mi się płakać [emoji2356]
 
reklama
Cześć Mamuski😍
Ja to się prawie nie odzywam, wracam z pracy i jestem taka zmęczona jak nigdy...tylko bym spala... czekam na wtorek i wizytę.. :)
Chcialam pogratulować wszystkim udanych wizyt, bo widziałam ze wczoraj niektóre z was miały ❤
Nie jesteś jedyna 🙃 ja bym spala cały czas 😕 ciekawe kiedy to minie.
 
Według mnie każda ciąża jest inna i nie ma co za bardzo porównywać :) ja z dziewczynami nie miałam chyba radnych obiawow poza brakiem miesiączki i pobolewaniem brzucha.. Teraz mam mdłości ale raz większe, raz mniejsze, brzuch też pobolewa a piersi jakoś nie bolą za specjalnie [emoji6] wydaje mi się że obawy nie są wyznacznikiem tego czy ciąża przebiega dobrze.

W ogóle macie dziewczyny takie chwile smutkow? Tak bez powodu wlasciwie co jakiś czas chce mi się płakać [emoji2356]
Ja miałam tydzień temu napady złości i jakby depresji. Nic mi się nie chciało, najchętniej siedzialabym zamknięta w pokoju w ciszy, nie chcialam by mąż się do mnie zbliżał, a jeszcze goście mieli przyjechać i byłam zła bo całe szykowanie, sprzątanie, robienie jedzenia. Koniec końców mąż przejął inicjatywę sam
Wysprzątał mieszkanie pomógł z przygotowaniami i całkiem dobrze grupowo spędziliśmy czas ☺️ Teraz wyjątkowo mam dosyć dobry nastrój ale tydz temu była masakra
 
A myślicie ze objawy ciążowe musza być zawsze bardzo nasilone żeby to dobrze rokowało? Bo ja poza zatrzymaniem miesiączki, prawidłowym przyrostem bety, bolącymi piersiami okresowo (raz bardziej raz mniej i tylko na dotyk), okresowa biegunka to nie mam żadnych 🤦🏻‍♀️ Mdłości tez delikatne i rzadko
5+5

wszystkie macie jakieś mega objawy ze ledwo żyjecie? Bo ja tak nie mam 🙊
Mam bardzo mało objawów, jestem po prostu baaaardzo zmęczona co tez nie wiąże się z tym ze śpię cały dzień, po prostu odpoczywam. Mdłości mam jak wezmę duphaston rano przed śniadaniem. Ciąża się rozwija.
Nie ma co się zamartwiać :)
 
reklama
Dziewczyny badające proga w ciąży, mogę zapytać dlaczego badacie? Zaczynam się stresować, ze ja tego nie robię, żaden lekarz mi nie zalecał, czy to ma jakiś związek z poprzednimi stratami czy o co chodzi? Powinnam mierzyć proga?
Mnie moj ginekolog kazał sprawdzić, miałam 31 a i tak przepisał duphaston, z uwagi na moje dwa wcześniejsze poronienia :) na wizycie jeszcze nie byłam, w poniedziałek.
 
Do góry