reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Wiem, że co do laktacji nie ma reguły czy sn czy cc ale jednak u mnie się sprawdziło
No dokładnie i brzuch ja od razu miałam prawie płaski a te babeczki chodziły No nieciekawie. Wiem zależy też od organizmu ale to wstawanie z tych łóżek szpitalnych do dziecka nie jest wygodne tym bardziej po cesarce. Ja akurat miałam problem z laktacja
 
reklama
A wszystkie bierzecie luteinę? Ja w 1 ciąży brałam a w sumie teraz lekarz mi nie kazał. Jedynie od wczoraj biorę duphaston 3x2 na tzw podtrzymanie bo progesteron za niski jak na ten tc
 
reklama
Hej dziewczyny ❤️ witam wszystkie nowe styczniowe mamusie i trzymam kciuki za wizytujące żeby były piękne ❤️. Ja od wtorku leżę plackiem, wstaje tylko do toalety.. Mam nadzieję, że to dziadostwo (torbiel) się wchlonie. Mam różne myśli, raz ze będzie dobrze a chwilę później czuję niepokój 🤷‍♀️. Poki co niezmiennie kręci mi się w głowie jak po dobrej imprezie, mdłości czasem ale takie delikatne łyk wody i jest ok. Od wczoraj mam ból brzucha jak na okres... Nie wiem czy się martwić na zapas czy nie fiksować. 🤰
 
Do góry