reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

A w którym jesteś teraz tygodniu od ostatniej @?
Co do bety to podobno przyrost się liczy a nie sama wartość...mam nadzieję że będzie wszystko dobrze
A Twoja stracona ciąża przebiegała prawidłowo? Bo ja poszłam w 6 tygodniu na usg i lekarz mówi, że jest młodsza o 2 tygodnie, że może się owulacja przesunęła itp. Ja na to, ze cykle mam jak w zegarku i to nie możliwe. Kazał przyjść dwa tygodnie później, niby się coś już pojawiło, byłam szczęśliwa ale w 10 tygodniu dostałam brązowego plamienia. Było już po ciąży.
dlatego się schizuje czy beta zgadza się co do dnia ciąży, cykle dalej mam jak w zegarku. Jak mi na usg powie o jakimś większym opóźnieniu to chyba zemdleje.
 
reklama
A Twoja stracona ciąża przebiegała prawidłowo? Bo ja poszłam w 6 tygodniu na usg i lekarz mówi, że jest młodsza o 2 tygodnie, że może się owulacja przesunęła itp. Ja na to, ze cykle mam jak w zegarku i to nie możliwe. Kazał przyjść dwa tygodnie później, niby się coś już pojawiło, byłam szczęśliwa ale w 10 tygodniu dostałam brązowego plamienia. Było już po ciąży.
dlatego się schizuje czy beta zgadza się co do dnia ciąży, cykle dalej mam jak w zegarku. Jak mi na usg powie o jakimś większym opóźnieniu to chyba zemdleje.
U mnie było książkowo... Wszytko przebiegało dobrze, wyniki świetne. Z tym że miałam torbiel na lewym jajniku ktra prawdopodobnie pękła i zrobił się stan zapalany. Ale ja wtedy nic zero dolegliwości tyle że czułam że puchnę... Nie wiem czy woda mi się tak zatrzymuje w organizmie....
Miesiączki zawsze miałam jak w zegarku zdarzało się czasem że się spóźnił okres że względu na stres np. I zawsze było tak że jak tylko okres mi się spóźniał dzień lub dwa tak od razu moja waga była 3 kg na plusie potem jak dostał okresu tak szytko wracało do normy.
 
A Twoja stracona ciąża przebiegała prawidłowo? Bo ja poszłam w 6 tygodniu na usg i lekarz mówi, że jest młodsza o 2 tygodnie, że może się owulacja przesunęła itp. Ja na to, ze cykle mam jak w zegarku i to nie możliwe. Kazał przyjść dwa tygodnie później, niby się coś już pojawiło, byłam szczęśliwa ale w 10 tygodniu dostałam brązowego plamienia. Było już po ciąży.
dlatego się schizuje czy beta zgadza się co do dnia ciąży, cykle dalej mam jak w zegarku. Jak mi na usg powie o jakimś większym opóźnieniu to chyba zemdleje.
początki jednak są bardzo trudne... ja sama się boje, ze @przyjdzie 🥲 niby mdłości jakieś są ale czy to daje pewność? Nie... czekam do 12 tygodnia żeby znów odetchnąć z większa ulgą. Rozumiem i trzymam kciuki kochana!
 
Tak mam pierwsze usg we wtorek. Ale każdy mówi o tych wymiotach, nudnościach... Moja siostra też jest w ciąży z tym że termin ma na 21 grudnia. I ponoć ma mdłości ze poradzić sobie nie może. Fakt faktem o mojej ciąży nikt nie wie, nie chce się chwalić. Już raz się pochwaliłam... I nie mogłam sobie z tym poradzić
Kochana ja w pierwszej ciąży z córką nie miałam żadnych objawów , później gdzieś tam raz mnie zemdliło, czasami trafiła się zgaga i wsio ! Teraz też za dużo objawow nie mam , poza sennością , rozkojarzeniem i bardzo takowymi piersiami , czasami gdzieś mnie delikatnie zemdli i to wszystko .. Myśle że to nie reguła :)
 
Kochana ja w pierwszej ciąży z córką nie miałam żadnych objawów , później gdzieś tam raz mnie zemdliło, czasami trafiła się zgaga i wsio ! Teraz też za dużo objawow nie mam , poza sennością , rozkojarzeniem i bardzo takowymi piersiami , czasami gdzieś mnie delikatnie zemdli i to wszystko .. Myśle że to nie reguła :)
Wiem, ale gdzieś tam już jestem przewrażliwiona na tym punkcie...
 
Ja już po wizycie. Serduszko bilo ale jeszcze słabo. Na tym etapie ponoć i tak super ze juz było. Kolejna wizyta za 2 tyg bo trzeba to serduszko spr. Zastrzyki muszę brać. Reszta wszystko ok [emoji106] teraz badania muszę porobić. Mi wychodzi 5+7 ale wg usg 5+5 chyba. Nie mniej jednak owu chyba miałam później w tym miesiącu.
 
Cześć dziewczyny, gratulacje dla nowych 🥰😍 jak się chwaliłam że nic mi nie dolega tak wczoraj cały dzień bolała mnie głowa i zaczęły się wymioty 🤮😬 coś okropnego 😳
Dziś głowa przeszła, wymioty w sumie też, tylko mdłości zostały, ale wzięłam ze sobą do pracy cole i kanapki popijam cola 🤣🤣 zdecydowanie lepiej 😛
Dobrego i spokojnego dnia dla was 😍😘🤗
Cola najlepsza na wszystko 😁😄
 
Ja znalazłam swoje usg z pierwszej ciąży zakończonej sukcesem. Żałuje że nie robiłam wtedy bety, miałabym teraz porównanie 🙈
Rozmawiałam teraz z mężem (pracuje zagranicą) uspokoił mnie trochę, dzisiaj się odcinam od internetów.
Także życzę Wam miłego i beztroskiego dnia ❤️
Jutro lecę na betę, odezwę się jak będę miała wynik.
 

Załączniki

  • A9F0DDB9-4E12-4F31-B582-1B3179687785.jpeg
    A9F0DDB9-4E12-4F31-B582-1B3179687785.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 64
reklama
Do góry