reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Tez mi sie tak wydaje, ze jeszcze chwilka i dziewczyny będą sie rozpakowywac... U mnie najpierw szew do zdjęcia a potem nie zamierzam się oszczędzać, chce urodzić jeszcze w tym roku. Tak gdzieś po 15 grudnia już mogę spokojnie urodzić 😃😍
mnie przerazaja skurcze parte ;p nie wiem z czym to sie je.
 
reklama
mnie przerazaja skurcze parte ;p nie wiem z czym to sie je.
Najlepiej to nie myśleć o tym bo i tak nas to czeka, nie możemy sie ukryć czy przespać.
Ja niby mam zzo miec, ale z tym może być różnie. Dla mnie parte były trudne ale tylko dlatego że gine zabroniła przeć a ja nie umiałam nad tym zapanować... chyba kazda kobieta ma z tym problem, tego sie nie da opanować...
Jak już zaczyna się poród to marzymy by bylo juz po, by maluszek był na świecie :D
Tyle udzwignelysmy to i poród przeżyjemy tak jak inne kobietki przed nami :)
Damy radę!
 
ja mam + 10 i waga juz drugi tydzien stoi w miejscu...
Robie wszystko zeby nie spadla :(

Eda Twoje +12 to jeszcze nie tragedia, niepotrzebnie sie czepia.

Ja mam termin na 6.01 i powtarzam: nie zamierzam sie spieszyc 😜
Nie przejmuj sie Kochana mi tez stoi w miescu waga ale jak sie pytalam gina to powiedzial ze nie wazne ze ja nie przybieram wazne by dziecko przybieralo na wadze ;-)
Ja jestem 10kg do przodu no ale juz 2 miesiac stoje w miejscu nawet mi sie zdazylo o pol kg spaść
 
reklama
Do góry