reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Hallo! Melduje ze tez nie śpię od jakichś 45 min, wjechał chleb z masełkiem i szklaneczka mleka. Porażka z tym spaniem ostatnio... śpię po 4-5 h i koniec ciekawe czy zasnę jeszcze dziś. Wczoraj również sie obudziłam mniej więcej tak jak dziś i już zasnąć się nie udało.
A masz mozliwosc drzemki w dzien? Ja mam i to mnie ratuje :)
 
@zoja81 tak normalnie mam możliwość drzemki. Wczoraj np mieliśmy mega załatany dzień, dziś szykuje się tak samo. A jakoś o 17-18 nie chce kłaść się spać bo bym pewnie wstała około 21 i co później ze sobą robic... może już organizm ćwiczyć do nocnego wstawania do maluszków hahahaha
 
@zoja81 tak normalnie mam możliwość drzemki. Wczoraj np mieliśmy mega załatany dzień, dziś szykuje się tak samo. A jakoś o 17-18 nie chce kłaść się spać bo bym pewnie wstała około 21 i co później ze sobą robic... może już organizm ćwiczyć do nocnego wstawania do maluszków hahahaha
Ja już kilka m-cy sie przygotowuje. Wcześniej obudziłam się po 2 i ok4. Teraz już wiem że mi sie nie opłaca i wyrobiłam nawyk niespania 2-5. Wiec wychodzi ze śpię po 3h co 3h hehe.
 
@SalsaPL hardcore, oki dziewczyny odkładam telefon i próbuje zasnąć jeszcze, normalnie dziś muszę wstać o 7 bez ociągania i przedłużania drzemki, także niewiele tej nocki zostało. Ale się cieszę jadę dziś na rozmowę, zapoznanie się ze szpitalem w którym będę rodzic.
Ciekawa jestem relacji z tego spotkania :) koniecznie napisz!
 
reklama
Do góry