reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Fajnie wiedziec :) dzieki
Na mnie tylko maloox w mini saszetkach działa
I ja również, to moja ukochana pozycja!
Kładę się wieczorkiem na brzuszku i budzę rano wypoczęta. Strasznie mi tego brakuje.
Trochę minie zanim znów te czasy powrócą...
Nie mogę się doczekać spania na brzuchu [emoji3526][emoji3526][emoji3526]
Oj tak na brzusiu.. jak żaba na całym wyrku.. ooo
 
Jaki dokładnie magnez bierzecie i ile mg dziennie?
Mi nic gin nie mówił o odstawieniu witamin, ale skoro dzieciom przybywa teraz średnio 250g/ tydz, mój klopsik ma już 2 kg, do końca 8 tygodni, to wychodzi koło 4 kg na końcu😱 Może też mu starczy tego dokarmiania witaminami😬 Zapytam przy kolejnej wizycie, na razie niech się pasie na zdrowie.
 
Jaki dokładnie magnez bierzecie i ile mg dziennie?
Mi nic gin nie mówił o odstawieniu witamin, ale skoro dzieciom przybywa teraz średnio 250g/ tydz, mój klopsik ma już 2 kg, do końca 8 tygodni, to wychodzi koło 4 kg na końcu😱 Może też mu starczy tego dokarmiania witaminami😬 Zapytam przy kolejnej wizycie, na razie niech się pasie na zdrowie.
Ja odstawilam witaminy bo tak czy siak dobrze sie odżywiam - głodna nie chodzę, lepiej się czuje bo rzadziej męczą mdłości i mam na uwadze - jestem spokojniejsza - jeden syn 4010gr, drugi 3680gr. Więc nawet jakby trzeci syn miał wagę 3200 to też super, a dwa razy byłam szyta (epizjotomia) po porodzie; nie jest to komfortowe bo te szwy ciągną i pamiętam miałam z dobry tydzień problemy z siadaniem...

Magnez jaki biorę: metarelax ,2xdziennie rano-wieczor ( z dużą dawką Wit D), dé(cramp) 2xprzed pójściem spac, magnetop (rozpuszczamy w wodzie w południe) i Hepar (ohydne w smaku woda z dużą zawartością magnezu)... to tak na marginesie napisałam wyzej bo nie wiem czy to jest dostępne w PL, chyba że pod inna nazwą.
 
Ostatnia edycja:
Ja odstawilam witaminy bo tak czy siak dobrze sie odżywiam - głodna nie chodzę, lepiej się czuje bo rzadziej męczą mdłości i mam na uwadze - jestem spokojniejsza - jeden syn 4010gr, drugi 3680gr. Więc nawet jakby trzeci syn miał wagę 3200 to też super, a dwa razy byłam szyta (epizjotomia) po porodzie; nie jest to komfortowe bo te szwy ciągną i pamiętam miałam z dobry tydzień problemy z siadaniem...
Ja mam szczerze mówiąc nadal problem z odżywianiem się. Nic mi nie smakuje, na nic nie mam ochoty😕 Ostatnio bardziej jakby do słodkiego mnie ciągnie, ale to akurat zdrowe nie jest.
Też 2 razy byłam nacinana i szyta, ale jakoś źle tego nie wspominam. Mimo to tym razem bardzo się boję nacinania.
 
Ja mam szczerze mówiąc nadal problem z odżywianiem się. Nic mi nie smakuje, na nic nie mam ochoty😕 Ostatnio bardziej jakby do słodkiego mnie ciągnie, ale to akurat zdrowe nie jest.
Też 2 razy byłam nacinana i szyta, ale jakoś źle tego nie wspominam. Mimo to tym razem bardzo się boję nacinania.
Nie wiem co lubisz jeść, może spróbuj poczarować z owocami. Jakaś sałatka owocowa, bez cukru oczywiscie. Ewentualnie nieduza jego ilosc albo syrop klonowy (uwielbiam, jest bardzo wartościowy).
 
Jaki dokładnie magnez bierzecie i ile mg dziennie?
Mi nic gin nie mówił o odstawieniu witamin, ale skoro dzieciom przybywa teraz średnio 250g/ tydz, mój klopsik ma już 2 kg, do końca 8 tygodni, to wychodzi koło 4 kg na końcu😱 Może też mu starczy tego dokarmiania witaminami😬 Zapytam przy kolejnej wizycie, na razie niech się pasie na zdrowie.
Ja tylko okazjonalnie gdy jest problem. Mam jakis zwykly suplement rozpuszczalny typu plussz forte. 385 mg
 
reklama
Mi nikt nie kazał puki co nic odstawiać. Moja kuzynka z wielką radością odstawiła zachwalając "odstaw jak najszybciej to będzie małe dziecko", a teraz ma łyse place na głowie :D dziękuję... za radę Widać, że brak, żeleaza jej wylazł razem z włosami.
 
Do góry