reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Bo musze to naczczo brac. :( minimum 4 godziny bez jedzenia. Inaczej sie nie wchlania lek.
Woda zapijam zgage i glod [emoji12] szalenstwo
To może ustaw sobie tabletkę na inną godzinę. Tak Jak się budzisz w nocy. Raczej do.porodu nam sie te pobudki nie zmienią
 
To może ustaw sobie tabletkę na inną godzinę. Tak Jak się budzisz w nocy. Raczej do.porodu nam sie te pobudki nie zmienią
No nie bardzo. Bo najczesciej jem do polnocym. Budzik na tabletke mam na 6.30 tak maz do pracy wstaje - jak jakims cudem uda mi sie do tej godziny spac ;)
Ostatnio proszek biore o 5 bo nie wytrzymuje dluzej ;)
 
No nie bardzo. Bo najczesciej jem do polnocym. Budzik na tabletke mam na 6.30 tak maz do pracy wstaje - jak jakims cudem uda mi sie do tej godziny spac ;)
Ostatnio proszek biore o 5 bo nie wytrzymuje dluzej ;)
Wcale ci sie nie dziwię. I podziwiam. Nie wytrzymałabym tyle h. Ja co godzinke gryzka czegoś musze.
Nadrobilam tvn24 nocne powtórki. To mogę iść na netflixa na cd. teorii podrywu hehehe
Ale mi sie tryb włączył nocny. Masakra jakas.
Jutro ma byc "u mnie"14 stopni. Super. Niech będzie tak jeszcze ze 2 tyg. I wracamy do domku :D
 
reklama
Wcale ci sie nie dziwię. I podziwiam. Nie wytrzymałabym tyle h. Ja co godzinke gryzka czegoś musze.
Nadrobilam tvn24 nocne powtórki. To mogę iść na netflixa na cd. teorii podrywu hehehe
Ale mi sie tryb włączył nocny. Masakra jakas.
Jutro ma byc "u mnie"14 stopni. Super. Niech będzie tak jeszcze ze 2 tyg. I wracamy do domku :D
Dla mnie uczucie glodu to nowosc ;)
Mam nadzieje, ze po ciazy wroce do normy.

14 :) cieplutko :)
U mnie wczoraj byli z 5 zimno i mokro - tesknie za latem.
 
Do góry