reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Jeszcze możecie im wysłać wezwanie do zapłaty.
Ja się bujam że zwrotem kaucji za wynajem od czerwca. I fakt te. Wezmania do zapłaty muszą być. Policja nic nie ma tutaj.dopieor jakoś teraz na dniach powinno przyjść mi pismo z sądu odnośnie rozprawy. Bo tamta wynajmująca nie odbierała moich wezwań i się to ciągnęło tak bo 3x jest awizo i za tym 3 jest jako dostarczone :/ jeszcze trochę to zajmie. Bo jak z sądu nie będzie odbierać to też wydłuży. Jak wygram to znowu potem komornik jak nie będzie chciała i tak oddać. A komornik tez tam z sądu musi mieć papier żeby działać potem on znowu wysyła zawiadomienia i dopieor na konto wchodzi więc jeszcze to potrwa że hoho
 
Ja się bujam że zwrotem kaucji za wynajem od czerwca. I fakt te. Wezmania do zapłaty muszą być. Policja nic nie ma tutaj.dopieor jakoś teraz na dniach powinno przyjść mi pismo z sądu odnośnie rozprawy. Bo tamta wynajmująca nie odbierała moich wezwań i się to ciągnęło tak bo 3x jest awizo i za tym 3 jest jako dostarczone :/ jeszcze trochę to zajmie. Bo jak z sądu nie będzie odbierać to też wydłuży. Jak wygram to znowu potem komornik jak nie będzie chciała i tak oddać. A komornik tez tam z sądu musi mieć papier żeby działać potem on znowu wysyła zawiadomienia i dopieor na konto wchodzi więc jeszcze to potrwa że hoho
masakra z tymi krętaczami. Grunt ze walczycie o swoje.
 
Ja się bujam że zwrotem kaucji za wynajem od czerwca. I fakt te. Wezmania do zapłaty muszą być. Policja nic nie ma tutaj.dopieor jakoś teraz na dniach powinno przyjść mi pismo z sądu odnośnie rozprawy. Bo tamta wynajmująca nie odbierała moich wezwań i się to ciągnęło tak bo 3x jest awizo i za tym 3 jest jako dostarczone :/ jeszcze trochę to zajmie. Bo jak z sądu nie będzie odbierać to też wydłuży. Jak wygram to znowu potem komornik jak nie będzie chciała i tak oddać. A komornik tez tam z sądu musi mieć papier żeby działać potem on znowu wysyła zawiadomienia i dopieor na konto wchodzi więc jeszcze to potrwa że hoho
Ja nie bardzo ogarniam temat, o co chodzi z tym wezwaniem do zapłaty. Tutaj w Belgii jest chyba trochę inaczej. Zobaczy się jak to się potoczy, w każdym razie brat nie męża wspiera nas w tej sprawie, więc jestem dobrej myśli.
 
Hej mamusie jak samopoczucie ? ;) jestem po wizycie i mój Kubuś waży 2300 a zaczynam 32+2 tc a ile ważą Wasze maluchy ?

To mój jest jakimś maluszkiem :( Dwa dni temu ważył niecałe 1600g, a to był tylko tydzień różnicy...
Dowiem się w poniedziałek ile waży na sprzęcie mojego ginekologa... to będzie 32+1, więc porównam...
 
To mój jest jakimś maluszkiem :( Dwa dni temu ważył niecałe 1600g, a to był tylko tydzień różnicy...
Dowiem się w poniedziałek ile waży na sprzęcie mojego ginekologa... to będzie 32+1, więc porównam...
U mnie w rodzinie jest taka tndencja do duzych noworodkow a potem wyrastamy na kruszynki ;) - smieje sie bo ja na pewno wyroslam z tej pierwotnej 'duzosci'.
Nie porownuj tylko lekarza zapytaj czy sie miesci w zakresie na dany wiek.
 
reklama
Do góry