reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Jestem już w 32+6 i dziewczyny, czy wy tez teraz mniej czujecie ruchy? Zastanawiam się co jest nie tak, wcześniej kopał, ruszał się jak szalony a ostatnio od kilku dni praktycznie ledwo wyczuwalne te ruchy
 
reklama
Jestem już w 32+6 i dziewczyny, czy wy tez teraz mniej czujecie ruchy? Zastanawiam się co jest nie tak, wcześniej kopał, ruszał się jak szalony a ostatnio od kilku dni praktycznie ledwo wyczuwalne te ruchy
Teraz to rozciaganie i przeplywanie oraz czkawke czuje.
Czasem nic nie czuje a po brzuchu idzie fala.

Edit: bywaja cichsze dni
 
U mnie w rodzinie jest taka tndencja do duzych noworodkow a potem wyrastamy na kruszynki ;) - smieje sie bo ja na pewno wyroslam z tej pierwotnej 'duzosci'.
Nie porownuj tylko lekarza zapytaj czy sie miesci w zakresie na dany wiek.

Według usg jest 9 dni większy... Zapytam się w poniedziałek lekarza czy mały oby na pewno dobrze rośnie, bo dopóki nie zrobili mi usg w szpitalu na innym sprzęcie to wymiary miał zawsze takie jakie w aplikacji są dla danego tygodnia, a teraz wychodzi mniej:(
 
Jestem już w 32+6 i dziewczyny, czy wy tez teraz mniej czujecie ruchy? Zastanawiam się co jest nie tak, wcześniej kopał, ruszał się jak szalony a ostatnio od kilku dni praktycznie ledwo wyczuwalne te ruchy

Ja czuję bardziej ruchy niż wcześniej. Może to nie są już typowe kopniaki, ale czuję więcej i mocniej jak się rusza.
 
Według usg jest 9 dni większy... Zapytam się w poniedziałek lekarza czy mały oby na pewno dobrze rośnie, bo dopóki nie zrobili mi usg w szpitalu na innym sprzęcie to wymiary miał zawsze takie jakie w aplikacji są dla danego tygodnia, a teraz wychodzi mniej:(
Kwestia aparatu i lekarza - nie martw sie.
 
reklama
Mam nadzieję, bo nie wyobrażam sobie, że teraz jeszcze by się okazało, że mały ma hipotrofię... To by było już za wiele. Na szczęście wszystko wyjaśni się w poniedziałek...

Za dużo na mnie spadło w tym miesiącu. Ciągle coś.
Musisz jakos sie zrelaksowac i przestac myslec o problemach. Ja aktualnie dziergam szydelkiem i to mnie ratuje. Tak glupotka jak liczenie oczek i tworzenie czego ladnego...
Co bedzie Twoim hobby?
 
Do góry