reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Też narzekam na wagę, ciężko z łóżka się podnieść.
Generalnie ważąc 70kg nosiłam rozmiar 36/38 i tak tych kilogramów u mnie zbytnio nie widać.. ale te obecne 110kg czuje moj kręgosłup i maz pomagający mi wstać. Wszystko już łupie. Mlody kopie przy splocie az zatyka.
Też juz bym chciala żeby było po [emoji85]
 
reklama
Generalnie ważąc 70kg nosiłam rozmiar 36/38 i tak tych kilogramów u mnie zbytnio nie widać.. ale te obecne 110kg czuje moj kręgosłup i maz pomagający mi wstać. Wszystko już łupie. Mlody kopie przy splocie az zatyka.
Też juz bym chciala żeby było po [emoji85]
Ja ważyłam 58 na chwilę obecną 79, też ledwo się poruszam
 
No ja też startowałam z 38... Dziś przymieżałam sukienki małe-czarne na sobotni evernt... moje jury ubraniowe się śmiało, że mam dużo ładnych nowych bluzek. Złośliwce. Poczekam, aż będa po Laurze dojadać i się roztyją. Ja jestem kur.. cierpliwa :D

Ja z 32, a teraz ledwo mieszczę się w cokolwiek takie mam szerokie biodra. A w bluzki 34 się mieszczę i raczej będą dobre już do końca.
 
Ja z 32, a teraz ledwo mieszczę się w cokolwiek takie mam szerokie biodra. A w bluzki 34 się mieszczę i raczej będą dobre już do końca.
O kurka aleś Ty szczuplutka. Ja to nawet jak schudne to jestem dość szeroka w klacie. Już nie chodzi o same bimbałki tylko żebra mam dość szeroko rozstawione i biodra mi się zrobiły teraz na stare lata :p
 
reklama
Do góry