reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

W przypadku pampersow pamietam że zakupiłam jak ma wojnę, a na 58 długości były juz o rozmiar większe potrzebne. I bujałam sie z tym, w końcu wyrzuciłam, bo jednak miejsca to troche zajmowało (neta jako takiego jak teraz wtedy nie było hehe)
Z całą resztą wiem że przesadziłam
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
no bo "wtedy tego nie było" - to jeden z argumentów którym sie tłumacze. Wiec wszystko jeszcze przede mną. Juz mam swoje ulubione sklepy i sporo rzeczy w koszykach
emoji16.png
emoji16.png
emoji16.png


Młody wlasnie sie obudził
emoji3.png
Przeskakuje mi wesoło z wnętrznościami
emoji85.png
emoji85.png
emoji85.png
ałajć
;) wlasnie dlatego ze nic pewnego nie wiadomo u mnie tak skromnie :)
moja Mala dala mi pospac az do teraz 😀
Jexdzi w brzuchu a ja w nadziei, ze nie pobudzi
pecherza poleze jeszcze do 7.30 /wtedy osiagne 5 godzin odpoczynku przed pobraniem probki moczu/ 😀
 
reklama
Dzien dobry.
Zaraz trzeba wstac i dzieci do szkoly wyszykować, nie ma leniuchowania.
Zawsze kiedy wiem, ze musze wstac ja mam ochote pospac jeszcze... a tak to w nocy sie mecze by usnąc.
Milego dnia Wam wszystkim zyczę.
Milego dnia zycze a dla mnie nocy, wlasnie klade sie spac :) mam nadzieje, ze nie bede sie budzic milion razy w nocy na siku eh :p
 
Wstępnie też myślałam gromadzić zapasy pampersów i chusteczek już w okresie ciąży. Ale przemyślałam temat i stwierdziłam, że nie będę ryzykować, bo nie wiem jak dzidzia zareaguje na dane pieluszki. Więc na początek kupię kilka paczek danych pieluszek i sprawdzimy czy pupa dziecka je toleruje :)
 
Dzien dobry.
Zaraz trzeba wstac i dzieci do szkoly wyszykować, nie ma leniuchowania.
Zawsze kiedy wiem, ze musze wstac ja mam ochote pospac jeszcze... a tak to w nocy sie mecze by usnąc.
Milego dnia Wam wszystkim zyczę.
Też tak mam. W nocy spać nie mogę, kręcę się z boku na bok, a jak budzik rano zadzwoni to spałabym w najlepsze ;)
 
;) wlasnie dlatego ze nic pewnego nie wiadomo u mnie tak skromnie :)
moja Mala dala mi pospac az do teraz [emoji3]
Jexdzi w brzuchu a ja w nadziei, ze nie pobudzi
pecherza poleze jeszcze do 7.30 /wtedy osiagne 5 godzin odpoczynku przed pobraniem probki moczu/ [emoji3]
U mnie nici z diagno. Moj obudził mnie ok 3 jak otwierał 7daysy. Chcesz tez ??? No co ja bym nie chciała [emoji39]
Teraz czekam na 8 żeby tabsy łyknąć i zdrzemnę sie jeszcze
 
U mnie nici z diagno. Moj obudził mnie ok 3 jak otwierał 7daysy. Chcesz tez ??? No co ja bym nie chciała [emoji39]
Teraz czekam na 8 żeby tabsy łyknąć i zdrzemnę sie jeszcze
Ja wstaje wlasnie. Ledwo wylezalam ;)
Naczczo ide wiec za 7days dzieki ;)
Ja musze dzis bo wizyta kontrolna blisko /czwartek a jutro tylko 3 trym/
Jutro mogloby sie nie udac i co wtedy?
 
No dzisiaj mi się udało wstać 2 godziny wcześniej niż ostatnio, okład z kota chyba pomógł xd aaa obudziłam się w nocy wiele razy. No nie mogę spać w piżamie ze spodniami. Normalnie jakby mnie stado robali oblazlo tak mnie uda swedza.
 
reklama
Do góry