reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja nigdy nie brałam antybiotyków, moja lekarka nawet nie przepisywała. Zwykle jak już byłam chora to było to zwykle przeziębienie. A teraz to już z trzy lata nie byłam chora na nic mimo że mój mąż co chwile jest przeziębiony.
No ja do czasu ciąży musiałam brać tylko ten jeden raz i to przy bólu prawdopodobnie stawu żuchwowo skroniowego. Lekarz na pogotowiu rozłożył już ręce i dał mi antybiotyk o szerokim spektrum działania... A w ciąży już dwa antybiotyki brałam na zapalenia pęcherza :(
 
Kupujecie już teraz pieluchy? Przegladam apkę w telefonie i mi wyskoczyła promka na huggies w carrefour i tak myślę czy kupić już na zapas, te nam się przy poprzednim dziecku sprawdziły
Kupiłam dwa miesiące temu 4 opakowania bo też jakąś promocje dorwałam. I mieliśmy plan co miesiąc kupować ale nie wiem jakie rozmiary brać, nie wiem jak szybko dzieci rosną :)
 
reklama
Do góry