reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Wrocilam z usg, moj synek wazy juz ponad 2kg :)
To juz duzy chlopczyk. Ciekawi mnie jak duzy jest moj. Mam wizyte 26.11.
U mnie juz 33+2 tc ... Wyobrazam sobie ze trzymam go w ramionach. Cala rodzina sie niecierpliwi na przyjscie na swiat malutkiego Aleksandra
.. Moi synowie juz nawet snują plany w co bedą z nim grac kiedy on trochę urosnie, ze wybiorą sie wspolnie do Magic Planet (cos a la park rozrywki dla dzieci i bilard z kafejką -barem dla rodzicow) :D Ze pojedziemy z nim nad morze itd.
Moja największa obawa to czy maluszek bedzię zdrowy...O porod sie nie martwie, czy bedzie bolec. To da sie przezyc. No i zdjecie szwow mnie troche stresuje. Kiedy mi zdejmowali w poprzedniej ciazy to plakalam z bolu...i to podwojnie bo 1wszego dnia sie nie udalo zdjąc...
Rodząc pierwszego syna nie zadzialalo zzo i bolalo ale nawet lezki nie uronilam...
 
To juz duzy chlopczyk. Ciekawi mnie jak duzy jest moj. Mam wizyte 26.11.
U mnie juz 33+2 tc ... Wyobrazam sobie ze trzymam go w ramionach. Cala rodzina sie niecierpliwi na przyjscie na swiat malutkiego Aleksandra
.. Moi synowie juz nawet snują plany w co bedą z nim grac kiedy on trochę urosnie, ze wybiorą sie wspolnie do Magic Planet (cos a la park rozrywki dla dzieci i bilard z kafejką -barem dla rodzicow) :D Ze pojedziemy z nim nad morze itd.
Moja największa obawa to czy maluszek bedzię zdrowy...O porod sie nie martwie, czy bedzie bolec. To da sie przezyc. No i zdjecie szwow mnie troche stresuje. Kiedy mi zdejmowali w poprzedniej ciazy to plakalam z bolu...i to podwojnie bo 1wszego dnia sie nie udalo zdjąc...
Rodząc pierwszego syna nie zadzialalo zzo i bolalo ale nawet lezki nie uronilam...
Pierwsze tez bez znieczulenia. I ludzka znieczulica na porodowce.. masakra jakaś.
Kolana mialam pozdzierane bo szorowalam po podłodze z bolu..
Tez juz bym chciala by synek był z nami. Zdrowy i uśmiechniety.
Przez to pitolone ciśnienie nie mogę się wyciszyć i milion czarnych myśli..
Synuś kopie mocno [emoji173] wlasnie sie obudził na rytualny kotleciki w nocy hehe
 
Pierwsze tez bez znieczulenia. I ludzka znieczulica na porodowce.. masakra jakaś.
Kolana mialam pozdzierane bo szorowalam po podłodze z bolu..
Tez juz bym chciala by synek był z nami. Zdrowy i uśmiechniety.
Przez to pitolone ciśnienie nie mogę się wyciszyć i milion czarnych myśli..
Synuś kopie mocno [emoji173] wlasnie sie obudził na rytualny kotleciki w nocy hehe
Ja staram sie nie podjadac w nocy. Ostatnio na wiele sobie pozwolilam, ale to tez troche wina nie meza... pizze zamowil, a wie ze ta akurat to jedyna jaka lubiě. No wiec wiedzial co robi :D Wczoraj zrobilam placki ziemniaczane, sie na nie rzucilam... W porzadku, przeciez nie jem tak codzien :) Teraz wypilam wlasnie pol na pol sok jablkowy + woda z magnezem (mieszam tak bo ta woda ohydna w smaku).
Z tym cisnienem to moze postaraj sie zajac mysli czyms przyjemnym. Zrob cos czego dawno nie robilas :)
Czytalam ze czosnek dobry na regulację cisnienia. Leki na nadcisnienie są moczopędne dlatego dobrze uzupelniac potas (np banan, pomidor).
Dobrze ograniczyc tez sol.
 
Porcelanowa :) super!
Dziewczyny zazdroszcze Wam podjadania w nocy - ja nie moge bo rano biore eutyrox naczczo. Gdy budzi mnie glod to ciezko jest :(
Z wysokim cisnieniem nie zazdroszcze :( u mnie zawsze bylo niskie wiec teraz po podniesieniu w ciazy po prostu zbliza sie do normy. Chociaz taki plus...
 
Porcelanowa :) super!
Dziewczyny zazdroszcze Wam podjadania w nocy - ja nie moge bo rano biore eutyrox naczczo. Gdy budzi mnie glod to ciezko jest :(
Z wysokim cisnieniem nie zazdroszcze :( u mnie zawsze bylo niskie wiec teraz po podniesieniu w ciazy po prostu zbliza sie do normy. Chociaz taki plus...
Ja tak samo,okolo 4 w nocy zawsze wstaje i euthyrox dlatego czesto glodna w nocy musze sie powstrzymywac. A najgorsze ze moja endo powiedziala zeny zapijac ten lek tylko malym lyczkiem wody a zawsze w nocy tak mi pic sie chce ze wstaje z suchym gardlem codziennie;(
 
Ja w pierwszej ciąży miałam cukrzyce ciążowa , a w tej wyniki miała na granicy, ale nie wyszła cukrzyca ciążowa i się cieszyłam, aż do do czwartku, kiedy lekarz powiedział, ze ilość wód jest w górnej granicy i może to oznaczać cukrzyce... no i zaczęłam mierzyć cukry i faktycznie słabo to wyglada, wiec teraz dieta i zero słodyczy.
 
reklama
Ja tak samo,okolo 4 w nocy zawsze wstaje i euthyrox dlatego czesto glodna w nocy musze sie powstrzymywac. A najgorsze ze moja endo powiedziala zeny zapijac ten lek tylko malym lyczkiem wody a zawsze w nocy tak mi pic sie chce ze wstaje z suchym gardlem codziennie;(
Hmmm... Moja nie mowila o zapijaniu mala iloscia wody... Zwrocila mi uwage, zeby jesc dopiero godzine po leku.
W nocy normalnie pije wode gdy mi sie chce - tylko nie jem. Nie zauwazylam zeby przez to lek gorzej dzialal.
W noce gdy sie nie budzilam na picie to o poranku mialam szklana sachare w ustach - to na pewno mniej zdrowe niz popijanie wody.
 
Do góry