reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny od kilku dni męczy mnie taki dziwny ból brzucha zlokalizowany w górnej części, bardziej pod piersiami i jest to taki piekący ból ale odczuwam to jakby na powierzchni a nie gdzieś głębiej, tak jakby ktoś mnie patrzył gorącą wodą, nie wiem jak to inaczej opisać... nie boli cały czas, głównie jak siedzę. Zastanawiam się czy po prostu skóra się w tym miejscu rozciąga i to boli czy może to objaw czegoś gorszego? Miała któraś podobnie?
Ja nie miałam nic takiego, ale w szkole rodzenia fizjoterapeuta mówił, że takie bóle to może być rozejście mięśni brzucha. Na leżąco trzeba napiąć brzuch i palcami wyczuć czy w okolicy pępka (niżej, wyżej) czy nie ma jakichś wgłębień.
 
Ja nie miałam nic takiego, ale w szkole rodzenia fizjoterapeuta mówił, że takie bóle to może być rozejście mięśni brzucha. Na leżąco trzeba napiąć brzuch i palcami wyczuć czy w okolicy pępka (niżej, wyżej) czy nie ma jakichś wgłębień.
Dokladnie. Szukalam w necie /bo nikt tego nie chcial nazwac konkretnym imieniem/ i tak powstaje przepuklina kresy bialej. :(
Edit: tu troche o tym

 
Szybkie pytanie:
Lista dziewczyn z nadciśnieniem tętniczym w ciąży. Ja od wczoraj mam uważać.
Dopegyt zwiększony x 3
A cisnienie nawet jak siedzę:
20191115_182859.jpg
 
A ja mam jakiegoś doła,depresję. Nic mi się nie chce.Do dziecka próxz kilku ciuszków pieluszek flanelowych i skarpetek nie mam nic.Nie umie sie wogóle cieszyć z tej ciąży. Niestety jest to przykre i wstyd mi ale jestem nadal mocno zawiedziona że będe mamą samych chłopców.Jak tak czytam to tylu z Was udało się z dziewczynką.Tak bardzo jest mi żal że nie jestem jedną z tych szczęśliwych.Boję się że przez te moje negatywne emocje i myślenie będzie coś nie tak.
Ja też liczyłam na dziewczynkę, a że bliźniaki to miałam cichą nadzieję ze chociaż jedna będzie. W domu mam już jednego chłopca
 
reklama
Szybkie pytanie:
Lista dziewczyn z nadciśnieniem tętniczym w ciąży. Ja od wczoraj mam uważać.
Dopegyt zwiększony x 3
A cisnienie nawet jak siedzę:
Zobacz załącznik 1045920
Ja mam. Biore dopegyt 5x2 maxymalna dawke plus beto zk 75 2x tez maxymalna dawka. Ja mam jeśli bd miec powyżej 150 przez caly dzien isc ja izbe. A z doświadczenia kup sobie grejpfruta ze 3 i wycisnij sok nie dodajac cukru i wypij. Na mnie dziala i obniża mi ctk. Ja tak włączę od ok 2 tyg dodatkowo.
 
Do góry