reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Witam. Mam do sprzedania laktator elektryczny firmy Canpol Babies + dodatkowo woreczki do pokarmu oraz nakładkę do odciągania wraz z małymi pojemniczkami firmy Medela. Stan bardzo dobry.
IMG_1827.jpg

IMG_1830.jpg
 
reklama
Jestem świeżo po wizycie i właśnie magnez był omawiany:-) Gin zapytał mnie czy biorę magnez ,bo wyczuwa u mnie lekkie skurcze. Ja odpowiedziałam, że nie. Kazał brać po 1 tabletce 3 razy dziennie....Ale nie do końca ciąży, tylko do 37 tc. Powiedział, że 37tc to już bezpieczny tydzień i po co zagluszac skurcze macicy magnezem? Także tak zrobię:-)
Z tego co piszesz to i ja rozwaze branie magnezu.
Dzieki.
 
I po badaniu. Dzidziuś ma 1440g 30+4. Położenie główkowe. Jedynie co mnie niepokoi to to, ze po raz kolejny ma wyprostowane nóżki i stopy na buzi... Lekarka mowi, ze dzidzi jest tak wygodnie. Ale jakos obawiam się, czy te nozki się dobrze uksztaltuja...
Screenshot_20191104-140156.jpeg
 
Jestem świeżo po wizycie i właśnie magnez był omawiany:-) Gin zapytał mnie czy biorę magnez ,bo wyczuwa u mnie lekkie skurcze. Ja odpowiedziałam, że nie. Kazał brać po 1 tabletce 3 razy dziennie....Ale nie do końca ciąży, tylko do 37 tc. Powiedział, że 37tc to już bezpieczny tydzień i po co zagluszac skurcze macicy magnezem? Także tak zrobię:-)

A jaka masz brac dawke? Ja biore 400mg i zastanawiam sie czy to nie za duzo? Chociaz to niby dzienna dawka zapotrzebowania dla kobiet w ciazy :) Juz sama nie wiem.
 
I po badaniu. Dzidziuś ma 1440g 30+4. Położenie główkowe. Jedynie co mnie niepokoi to to, ze po raz kolejny ma wyprostowane nóżki i stopy na buzi... Lekarka mowi, ze dzidzi jest tak wygodnie. Ale jakos obawiam się, czy te nozki się dobrze uksztaltuja...Zobacz załącznik 1041454
Większość z nas czymś się martwi i tak pewnie już zostanie do końca... ja się martwię, że mało czuję moja malutką... a już kończę 32 tydzień...
 
reklama
Do góry