reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Z tym, że @SalsaPL pisała że byłaby to nowa grupa, a fajno byłoby gdyby cały wątek od początku był zamknięty. Nie znam się, chodzi mi o to by to ta grupa była zamknięta (nie tworzona nowa). U nas Salsa jest moderatorem już, dlatego pytam co i jak :-)
Nie da się, tak jak pisała Salsa. Bo właśnie pytałam, czy tą konkretną da się zamknąć :) dla nas było by elegancko.
Możecie mnie tez dopisać?
Oczywiście :)) jesteśmy otwarte na nowe koleżanki :p po prostu chcemy się odciąć od przypadkowych osób.
 
reklama
Nie da się, tak jak pisała Salsa. Bo właśnie pytałam, czy tą konkretną da się zamknąć :) dla nas było by elegancko.
Oczywiście :)) jesteśmy otwarte na nowe koleżanki :p po prostu chcemy się odciąć od przypadkowych osób.
To już nie rozumiem. Dwa tygodnie temu @SalsaPL pisala że nad zamkną a teraz okazuje się, że jednak nie? :-/
 
To już nie rozumiem. Dwa tygodnie temu @SalsaPL pisala że nad zamkną a teraz okazuje się, że jednak nie? :-/
No dostałam takie info, że nie da się niestety zamknąć już utworzonej grupy. Można jedynie założyć nową. No wiem, szkoda bo takie rozwiązanie byłoby dla nas bardzo komfortowe. :(
 
No ale to teraz ta główna moderator dostanie znów te sama liste? Skoro najpierw Salsa pisała w tej sprawie,a teraz Celia, nie powstana przypadkiem dwie nowe grupy?
Nie spokojnie :-) nic tam nie wysylalam tylko pisałam z zapytaniem, co i jak. Jak już Salsa zaczęła i coś się dzieje w tym kierunku to nie będę przecież tego dublowac.
 
Hej dziewczynkinie wyobrażam sobie dnia bez Was i mam nadzieję, że mnie też przyjmijcie do zamkniętego forum. Czytam Was od początku ale z racji wcześniejszego poronienia jakoś bałam się pisać i przyzwyczajać do dzidziusia..teraz kiedy mi chcecie uciec muszę się Wam ujawnić. Jesteście super babki!!!Celia89 uwielbiam Twoje wpisyjestem mama prawie 5 letniego Maksia i teraz czekamy na córeczkę Blanke. Termin na 3 stycznia p.s ciekawe ile mamusiek się ujawni z przymusu że chcecie im uciec Witam Was WSZYSTKIE dziewczynki. Jak możecie dopiszcie mnie do listy
 
Cześć dziewczyny. Trochę mnie tu nie było. Nie dam rady was przeczytać, mam nadzieję, że wszystkie mamy i dzidzie są zdrowe. U mnie ok, tylko te żylaki i Józio uciska na dno macicy i niestety częściej zmieniam wkładki urologiczne :(
A u mnie jedna wielka przeprowadzka. Z punktu A do punktu B. Tyle się tego nazbierało, że aż sama nie wierzę. Umowa podpisana 11 października, a dopiero od kilku dni tu mieszkam.
Niespodziewanie dostałam nową gondolę od znajomej, bo zdublowali z dziadkami wózek :D na wiosnę dokupię część spacerową, a jak się nie uda, to jakąś spacerówkę :D

Tęsknię za wami, ale jak się tu już odnajdą, to mam nadzieję, że znowu będę z wami pisać :laugh2:
 

Załączniki

  • IMG_20191028_192224.jpg
    IMG_20191028_192224.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 93
  • IMG_20191028_203438.jpg
    IMG_20191028_203438.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 88
reklama
Cześć dziewczyny. Trochę mnie tu nie było. Nie dam rady was przeczytać, mam nadzieję, że wszystkie mamy i dzidzie są zdrowe. U mnie ok, tylko te żylaki i Józio uciska na dno macicy i niestety częściej zmieniam wkładki urologiczne :(
A u mnie jedna wielka przeprowadzka. Z punktu A do punktu B. Tyle się tego nazbierało, że aż sama nie wierzę. Umowa podpisana 11 października, a dopiero od kilku dni tu mieszkam.
Niespodziewanie dostałam nową gondolę od znajomej, bo zdublowali z dziadkami wózek :D na wiosnę dokupię część spacerową, a jak się nie uda, to jakąś spacerówkę :D

Tęsknię za wami, ale jak się tu już odnajdą, to mam nadzieję, że znowu będę z wami pisać :laugh2:

My za Tobą też :-)
 
Do góry