reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hej dziewczynkinie wyobrażam sobie dnia bez Was i mam nadzieję, że mnie też przyjmijcie do zamkniętego forum. Czytam Was od początku ale z racji wcześniejszego poronienia jakoś bałam się pisać i przyzwyczajać do dzidziusia..teraz kiedy mi chcecie uciec muszę się Wam ujawnić. Jesteście super babki!!!Celia89 uwielbiam Twoje wpisyjestem mama prawie 5 letniego Maksia i teraz czekamy na córeczkę Blanke. Termin na 3 stycznia p.s ciekawe ile mamusiek się ujawni z przymusu że chcecie im uciec Witam Was WSZYSTKIE dziewczynki. Jak możecie dopiszcie mnie do listy
Ojejeja a dopiero, co miałam się pożalić, że mam dzisiaj straszny spadek humoru. A tu taki miód na serce <3 Normalnie trafiłaś kochana idealnie w moment.
My nie uciekamy od innych użytkowniczek :) My uciekamy od osób, które nawet nie mają tu konta:p np: teściowe, szefowie, jakieś napaleńce:p
Jasne kochana, że Cię przyjmiemy. Przykro mi, że przytrafiła Ci się taka przykrość.
No to teraz razem z Tobą czekamy na Blanke :) Na kiedy masz termin :)?
Cześć dziewczyny. Trochę mnie tu nie było. Nie dam rady was przeczytać, mam nadzieję, że wszystkie mamy i dzidzie są zdrowe. U mnie ok, tylko te żylaki i Józio uciska na dno macicy i niestety częściej zmieniam wkładki urologiczne :(
A u mnie jedna wielka przeprowadzka. Z punktu A do punktu B. Tyle się tego nazbierało, że aż sama nie wierzę. Umowa podpisana 11 października, a dopiero od kilku dni tu mieszkam.
Niespodziewanie dostałam nową gondolę od znajomej, bo zdublowali z dziadkami wózek :D na wiosnę dokupię część spacerową, a jak się nie uda, to jakąś spacerówkę :D

Tęsknię za wami, ale jak się tu już odnajdą, to mam nadzieję, że znowu będę z wami pisać :laugh2:
No to już wiem gdzie się podziewałaś :>... już miałam pisać, że Cię wcieło. Wiesz :D ja tu listę obecności codziennie sprawdzam :p
I jak CI się mieszka na nowych włościach? Jak nie mąż, dogadał się z córką?
Piękna bryka :) będziesz musiała opędzać Józia od Blahar :D :*
 
reklama
Cześć dziewczyny! Ja podobnie jak Lina2019 czytam was już długo i również chcę być dalej z wami na zamkniętym wątku. Kilka słów o mnie: mieszkam w Niemczech, czekamy na córeczkę termin porodu 01.01.2020. Pozdrawiam was serdecznie
 
Ojejeja a dopiero, co miałam się pożalić, że mam dzisiaj straszny spadek humoru. A tu taki miód na serce <3 Normalnie trafiłaś kochana idealnie w moment.
My nie uciekamy od innych użytkowniczek :) My uciekamy od osób, które nawet nie mają tu konta:p np: teściowe, szefowie, jakieś napaleńce:p
Jasne kochana, że Cię przyjmiemy. Przykro mi, że przytrafiła Ci się taka przykrość.
No to teraz razem z Tobą czekamy na Blanke :) Na kiedy masz termin :)?

Cieszę się bardzo, że poprawiłam Ci humorek:) Termin na 3 stycznia :)

[GROUP=][/GROUP]
No to już wiem gdzie się podziewałaś :>... już miałam pisać, że Cię wcieło. Wiesz :D ja tu listę obecności codziennie sprawdzam :p
I jak CI się mieszka na nowych włościach? Jak nie mąż, dogadał się z córką?
Piękna bryka :) będziesz musiała opędzać Józia od Blahar :D :*
 
Dziewczynki mam do Was pytanie, z racji cukrów na granicy w 24 tyg muszę powtórzyć glukoze ble ble ble..wybieram się na nią w czwartek. Kiedyś ktoś mi powiedział, że nie można robić dwa razy w ciąży tego testu i stąd moje pytanie czy któraś z Was miała robiona krzywą cukrową dwa razy w ciąży?Ufam mojemu lekarzowi i myślę że wiem co robi..Ale jakoś tak mi to utkwilo w pamięci że niby dwa razy nie można..
 
Dziewczynki mam do Was pytanie, z racji cukrów na granicy w 24 tyg muszę powtórzyć glukoze ble ble ble..wybieram się na nią w czwartek. Kiedyś ktoś mi powiedział, że nie można robić dwa razy w ciąży tego testu i stąd moje pytanie czy któraś z Was miała robiona krzywą cukrową dwa razy w ciąży?Ufam mojemu lekarzowi i myślę że wiem co robi..Ale jakoś tak mi to utkwilo w pamięci że niby dwa razy nie można..
Ja robiłam dwa razy z racji zawyzonego wyniku na czczo. Gin kazał powtórzyć.
 
Dziewczynki mam do Was pytanie, z racji cukrów na granicy w 24 tyg muszę powtórzyć glukoze ble ble ble..wybieram się na nią w czwartek. Kiedyś ktoś mi powiedział, że nie można robić dwa razy w ciąży tego testu i stąd moje pytanie czy któraś z Was miała robiona krzywą cukrową dwa razy w ciąży?Ufam mojemu lekarzowi i myślę że wiem co robi..Ale jakoś tak mi to utkwilo w pamięci że niby dwa razy nie można..

Dlaczego nie można? Przecież to chyba nie jest groźne badanie... Pierwszy raz o tym słyszę, zaciekawiłaś mnie.
 
Dziewczynki mam do Was pytanie, z racji cukrów na granicy w 24 tyg muszę powtórzyć glukoze ble ble ble..wybieram się na nią w czwartek. Kiedyś ktoś mi powiedział, że nie można robić dwa razy w ciąży tego testu i stąd moje pytanie czy któraś z Was miała robiona krzywą cukrową dwa razy w ciąży?Ufam mojemu lekarzowi i myślę że wiem co robi..Ale jakoś tak mi to utkwilo w pamięci że niby dwa razy nie można..
Ja nie robiłam dwa razy, ale gin mi powiedziała, że jak glukoza wyjdzie źle to ona zleca to badanie jeszcze raz dla pewności przed skierowaniem do lekarza od cukrzycy, więc chyba można kilka razy je robić.
 
Dziękuję dziewczynki za odp, sama zdziwiłam się jak koleżanka mi mówiła że chyba nie można dwa razy robić.. ona twierdzi, że to tak duże obciążenie dla organizmu i dla maleństwa, że nie powinno się robić więcej niż raz w ciąży.. No ale jak pisałam słucham lekarza i powtarzam, bo wyniki były na granicy a z dietą u mnie słabo jak nie mam konkretnie powiedziane że cukrzyca to sobie pozwalam na słodkie, które uwielbiam. Choć robiłam też hemoglobine glikowana po tamtej krzywej i wyszła bardzo dobrze więc lekarz stwierdził, że raczej cukrzycy nie ma..Ale ha urodziłam 1 dziecko z wagą 4300 więc to też sprzyja cukrzycy.. No nic zobaczymy w czwartek..Już się boję:(
 
Hej dziewczynkinie wyobrażam sobie dnia bez Was i mam nadzieję, że mnie też przyjmijcie do zamkniętego forum. Czytam Was od początku ale z racji wcześniejszego poronienia jakoś bałam się pisać i przyzwyczajać do dzidziusia..teraz kiedy mi chcecie uciec muszę się Wam ujawnić. Jesteście super babki!!!Celia89 uwielbiam Twoje wpisyjestem mama prawie 5 letniego Maksia i teraz czekamy na córeczkę Blanke. Termin na 3 stycznia p.s ciekawe ile mamusiek się ujawni z przymusu że chcecie im uciec Witam Was WSZYSTKIE dziewczynki. Jak możecie dopiszcie mnie do listy
 
reklama
Do góry