reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Czy moglabys podesłac jakiś spis zamówienia . Bo tez będę zamawiać i było by łatwiej jak się u kogoś podejrzy :)
Ja zamówiłam tam dla siebie podkłady poporodowe (te duze podpaski :p) 2 paczki po 10 sztuk, podkłady higieniczne, w sumie w szpitalu dali i wtedy dla siebie nie wykorzystałam ale do przewijania dziecka kladlam na przewijak ;), majtki siateczkowe , wkładki laktacyjne, witaminy przy okazji, a dla dziecka smoczki, butelkę, wodę morską, Octenisept, waciki jałowe, sól fizjologiczna, witaminę D3.
Do 31.10 w gemini wysyłka za 5zl kurierem Dpd :)
właśnie dziś zauważyłam , pospieszylam się ...
 
reklama
Ja zamówiłam tam dla siebie podkłady poporodowe (te duze podpaski :p) 2 paczki po 10 sztuk, podkłady higieniczne, w sumie w szpitalu dali i wtedy dla siebie nie wykorzystałam ale do przewijania dziecka kladlam na przewijak ;), majtki siateczkowe , wkładki laktacyjne, witaminy przy okazji, a dla dziecka smoczki, butelkę, wodę morską, Octenisept, waciki jałowe, sól fizjologiczna, witaminę D3.

właśnie dziś zauważyłam , pospieszylam się ...
Kurde tyle tego jeszcze... ja myślę, nad jakąś matą na całe łóżko bo jak mi wody odejdą to po materacu. No nic już 5.11 mam o 14:40 neurologa, a o 15:40 ginekoloroga to będę wiedziała, jak ja mam rodzić :D. Wzięłam się ogarnęłam i wreszcie zadzwoniłam.
Te rzeczy z apteki też muszę pozamawiać bo odkładam i odkładam...
 
Ja jeszcze nie ogarnęłam apteki, nie wiem co mam tam kupić poza ogromnymi podpaskami. Ale wywiązałam się z własnego planu - do końca listopada chciałam mieć wózek, łóżeczko, miejsce na ubrania małej, same ubrania, pościel etc. Więc jestem z siebie dumna, 10 pkt do tak zwanej zajefajności :-)

Zostaje magiczna torba, pieluchy i wanienka.
Słuchajcie, śpiworek macie dedykowany dla marki/wózka? Mój jest trochę zbyt duży jak na gondole, ale chyba go nie będę zmieniać. Yyy
 
My mamy już kupiony wózek 3w1, wanienkę ze stelażem, łóżeczko, komodę na ubranka, większość ubranek do rozmiaru 68, kołderkę do wózka zamiast śpiworka, poduszkę i poduszkę motylka, leżaczek, prześcieradła 4, nożyczki, szczotkę i grzebień, dwa kocyki i kilka pieluch tetrowych.

W połowie listopada będę zamawiać resztę rzeczy, które już dodałam do koszyka na kilku stronach. W sumie wyjdzie ok. 1000 zł na to czego nam jeszcze brakuje.
No i oczywiście torbę będę pakować jak to wszystko przyjdzie. W sobotę mąż będzie malował pokój dla Olka, więc od razu złoży łóżeczko.
Mam nadzieję, że zmieszczę się do torby z tymi wszystkimi rzeczami do szpitala, bo jest tego mnóstwo.
 
Młoda chyba się obróciła dyńką w dół bo momentami tak na pęcherz ciśnie, ze już teraz zaraz muszę do ubikacji, a tam tylko psik psik i po temacie.
Zaczynacie mnie stresować, ja nadal nie mam nic :D
Ja mam ubranek jak na 5 dzieci :D i wczoraj nową dostawę otrzymałam. Znów w pokoju laury jesy buredel. Powoli zaczyna to przypominać jakąś sortownie w lumpeksie... Nie chcę mi się... A co do reszty :D to nie marw się jestem totalnie nieogarnięta. Wyczilowałam się jak jakiś hipis;D make love and peace.
 
oki Kochanie odpisała Pani Administrator :) A więc tak potrzebne są 2 kobitki na ochotnika, które będą moderatorkami gr i będą w stanie być w kontakcie z górą :) lista osób, które mają być podpięte, to myślę, że tak jak wcześniej to było ustalane, osoby ze strony pierwszej lista :)
To na razie tyle :p
 
reklama
oki Kochanie odpisała Pani Administrator :) A więc tak potrzebne są 2 kobitki na ochotnika, które będą moderatorkami gr i będą w stanie być w kontakcie z górą :) lista osób, które mają być podpięte, to myślę, że tak jak wcześniej to było ustalane, osoby ze strony pierwszej lista :)
To na razie tyle :p

Z tym, że @SalsaPL pisała że byłaby to nowa grupa, a fajno byłoby gdyby cały wątek od początku był zamknięty. Nie znam się, chodzi mi o to by to ta grupa była zamknięta (nie tworzona nowa). U nas Salsa jest moderatorem już, dlatego pytam co i jak :-)
 
Do góry