reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
U nas choroba lokomocyjna zaczela sie ok 6mies zycia. I od tego momentu przestawilam fotelik przodem do kierunku jazdy. Balam sie ze dziecko sie zachlysnie kiedy ja prowadze. A co do podrozy samolotem ja z najmniejszym dzieckiem jakim pojechalam to byl roczniak. Ale lataja ludzie i z 3 miesiecznymi. W lutym bylismy na Dominikanie 12h lotu. I dzieci takich do roku bylo duzo.
 
Miałam ambitny plan wysprzątać dziś cała chałupę, powiem wam że każda czynność.mnie już tak wykańcza że co chwilę muszę robić odpoczynki na leżenie :p nie wiem co się stało z moją kondycja i już się martwię jak ja ogarnę to wszystko po porodzie z takim brakiem sił :p a jak dziś u was?
U mnie masakra. Nie spałam całą noc, zasnęłam na trochę po 6:00 i to wg zmienionego czasu, czyli wg starego po 7:00. Niespałam głównie przez problemy osobiste, ale mały też jakoś w nocy uparł się, że będzie robił akrobacje w brzuchu. Już myślałam, że się okręcił do góry główką, a do tej pory był cały czas główką w dół, więc jakby zmienił tę pozycję teraz to całkiem bym się załamała. Ale chyba zmienił tylko stronę po której leży, czyli przez tydzień był tak, że plecki miał po prawej, a teraz znów ma po lewej. Ogólnie nie chce mi się specjalnie jeść, czasem żołądek mnie boli jak wbija mi w niego stópkę. No, to takie mam atrakcje...
 
Szczerze to pierwsze slysze aby ktoś miał plan wozic noworodka przodem do kierunku jazdy. Dopiero po lupince, czyli jak dziecko juz na pewno dobrze siedzi, wiem ze dużo osób sadza juz przodem. Ja wlasnie jestem na etapie wybierania kolejnego fotelika i warunkiem dla mnie jest aby mozna bylo montować tyłem.

Dla mnie takie filmiki jak ten wystarczająco działają na wyobraznie. A to lagodna wersja...

Póki co woze z przodu,oczywiście wyłączyłam poduszkę powietrzną. Myślę, że długo minie zanim sie odwaze pojechać gdzieś sama z dwoma maluchami.
 
reklama
U mnie masakra. Nie spałam całą noc, zasnęłam na trochę po 6:00 i to wg zmienionego czasu, czyli wg starego po 7:00. Niespałam głównie przez problemy osobiste, ale mały też jakoś w nocy uparł się, że będzie robił akrobacje w brzuchu. Już myślałam, że się okręcił do góry główką, a do tej pory był cały czas główką w dół, więc jakby zmienił tę pozycję teraz to całkiem bym się załamała. Ale chyba zmienił tylko stronę po której leży, czyli przez tydzień był tak, że plecki miał po prawej, a teraz znów ma po lewej. Ogólnie nie chce mi się specjalnie jeść, czasem żołądek mnie boli jak wbija mi w niego stópkę. No, to takie mam atrakcje...
Oj to spróbuj się dzisiaj położyć wcześniej. Najgorzej jak coś maci w głowie. Ja to teraz takie sytuację znoszę 10x gorzej w ciąży niż normalnie. Mój nie mąż od razu wie że mnie coś podkur... albo zdolowalo bo zarywam noc. Myślę że bobas nie powinien się odkręcić. Ja czuję kopy u dołu albo Laura tańczy breaka. Czasem jakby w poprzek. Za tydzień mam wizytę to się dowiem jak mój vpaskudel się ułożył :) ale na 99 % głowę ma u góry.
 
Do góry