reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Z tymi tabletkami, odstawieniem i zajsciem w ciaze to tak różnie.. Ja bralam tabletki anty ponad 3 lata, nie czułam w sumie żadnych skutkow ubocznych. Odstawiłam chyba od października a od grudnia zaczęliśmy starania i dopiero po 8 miesiącach się udało. A druga ciąża to praktycznie złoty strzał, raz i od razu niespodzianka ;D
Ale mialam stresowy poranek.. Rozprawę przeciwko ekipie remontowej , pierwszy raz w zyciu bylam w sadzie :p ale było spoko, nawet zabawnie bo świadek oskarżonego zeznawal przeciwko niemu ;D
 
reklama
Z tymi tabletkami, odstawieniem i zajsciem w ciaze to tak różnie.. Ja bralam tabletki anty ponad 3 lata, nie czułam w sumie żadnych skutkow ubocznych. Odstawiłam chyba od października a od grudnia zaczęliśmy starania i dopiero po 8 miesiącach się udało. A druga ciąża to praktycznie złoty strzał, raz i od razu niespodzianka ;D
Ale mialam stresowy poranek.. Rozprawę przeciwko ekipie remontowej , pierwszy raz w zyciu bylam w sadzie :p ale było spoko, nawet zabawnie bo świadek oskarżonego zeznawal przeciwko niemu ;D

Czyli, że szanse wygrania są:-)
Musieli cię mocno wpirzyc skoro o sąd się otarło.

@EdaHelena - kawał czasu :-)
 
Idę nakarmić pokemony. O Bosch nic mi się nie chcę. Podobno jakieś agro latające kleszczie są teraz w lasach. A oto mój nie mąż xd tyle z niego dziś pożytku:p
 

Załączniki

  • IMG_20191024_140033.jpg
    IMG_20191024_140033.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 100
Ja planuje na początek jedynie rożek ;)
Ja biorąc wszystkie za i przeciw postawiłam na:
Rożek do otulania i spania w nim w pierwszych tygodniach. Jak nke
Ja planuje na początek jedynie rożek ;)
Ja biorąc wszystkie za i przeciw postawiłam na:
Rożek do otulania i spania w nim w pierwszych tygodniach. Jak nie będzie lubił to wjedzie kocyk. Kokon chcę uszyć po to, żebym mogła np na kanapie go położyć w kokonie obok siebie. Jak kupowaliśmy kosz Mojżesza to poprzedni właściciel sam mówił że kokon fajna sprawa bo dziecko jest takie dodatkowo otulone w nim. Zobaczymy, wiadomo że każdemu się co innego sprawdza :)
 
W sumie fajna sprawa taki kokon, nie zastanawiałam się jeszcze ale na allegro są nawet takie za 59 zł, ja to się zastanawiam czy jak mam takie otulacze śpiworki na zasuwaki to czy warto od razu kupować kołderkę do łóżeczka czy może spać w samym śpiworki w łóżeczku bez kolderki?
Ja na początku będę kłaść synka tak jak pierwszego w rozku i ewentualnie przykryję kocykiem do połowy. Kolderka sprawdziła się u nas dopiero trochę później. Syn lubił być otulony w rozku a kolderki bałam się że się nakryje.
 
:D kupiłam Laurozaurowi piękną zimową czapkę w Auchanie. Przy okazji widziałam kolegę z czasów liceum. Gość się dumnie wiózł ze swoją loszką w różowych włosach inspirowanych Linkiewicz, a obecna jego aparycja przypomina bezdomnego menela. Piękna para <3
Siedzę i się spuszczam nad tymi laktatorami. Nie za drogi, nie za tani. Żeby działał, ale żeby się nie kurzył:D
Jakby mi nie mogli teście kupić, dali pińcet złoty i się baw :p
 
:D kupiłam Laurozaurowi piękną zimową czapkę w Auchanie. Przy okazji widziałam kolegę z czasów liceum. Gość się dumnie wiózł ze swoją loszką w różowych włosach inspirowanych Linkiewicz, a obecna jego aparycja przypomina bezdomnego menela. Piękna para <3
Siedzę i się spuszczam nad tymi laktatorami. Nie za drogi, nie za tani. Żeby działał, ale żeby się nie kurzył:D
Jakby mi nie mogli teście kupić, dali pińcet złoty i się baw :p
ja sie zdecydowałam na ten : lovi prolactis, koszt ok 300zł, elektryczny dwufazowy. położna powiedziała ze bedzie ok. moja znajoma też poleca. pozatym duzo pozytywnych opinii w necie.
 
reklama
Do góry