reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Tak sobie pomyślałam (Koteczka nie obrażaj się) że będziemy po kolei wyrzucaly z grupy osoby które mają najbliżej termin porodu a w to miejsce przyjmiemy nowe, np takie w 15 tygodniu. Dzięki temu wizja porodu oddali się od nas.
Wiem, to krzyk rozpaczy, ale ja dziś zaczęłam 7 miesiąc. Jeszcze 8 tygodni i będzie donoszone. Chyba nie chce jeszcze rodzic.
Ledwo godze się na ciążę a tu kupki, pieluchy i wrzaski. Ja mam dzieci odchowane.... Ratunku!

PS. O wywalaniu to był żart
Swoja droga to ciekawe ktora z nas pierwsza urodzi!;)
 
72489137_788389571616142_7743595334814662656_n.jpg

72756403_402653280431707_4327761523083575296_n.jpg
 
Ale piekne kolory!!!!! I modelka oczywiscie tez! Sama robisz sobie taki make up????
Tak :p ale specem nie jestem. Pisałam, że przegięłam z tapetą hehe :p Raz mi się uda, raz nie. Dużo dają na oku rzęsy doczepiane. Resztę standardowo jeszcze po swojemu poprawiłam w PSie bo wypłowiał mi makijaż trochę.
Z kolorami nam się fartnęło. Widziałam właśnie jak się fotografka na te bluszcze patrzyła :p To tylko dzięki życzliwości biblioteki ten kadr. Reszta zdjęć będzie mniej spektakularna, ale zawsze jakaś pamiątka :p
 
Czyli, że szanse wygrania są:-)
Musieli cię mocno wpirzyc skoro o sąd się otarło.

@EdaHelena - kawał czasu :-)
Na poczatku liczyłam na to, że obędzie sie bez sadu, ale trafiliśmy na rasowego oszusta niestety.... Kilkanaście tysięcy piechota nie chodzi. Sprawa wydaje sie wygrana, ale nie wiem jak to jest ze sciagalnoscia długów od takich oszustów jak sie za granica ukrywają..
Swoja droga to ciekawe ktora z nas pierwsza urodzi!;)
Oby tylko nie za wczesnie :) no i ja sie nie pisze, bardzo liczę na to ze do stycznia dotrwam w dwupaku ;)
 
reklama
Do góry