reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A ja byłam sie uczyć wiazac dziecko :D teraz to chustowanie modne. Ale mnie to nadal, jakos nie przekonuje... Moja mama, jest fizjo i np ma ciut insza wizje ze to jednak trzeba ostrożnie, nie dla klazdego dziecięcia oraz zwrócić uwage na ewentualne wady. Spytam kolegi osteopaty co on tam sądzi. A Wy cos sądzicie o tym? Ktos moze to robil? Albo planuje?
 
reklama
Do mam które już karmiły i mają więcej dzieci niż 1 :p od początku się przechodzi przez to wszystko, nawał pokarmu,. problemy z pokarmem, bolące sutki, zastoje, zapalenia itd? Karmiłam rok i 9 miesięcy i miałam nadzieję że mnie to już ominie....
Mam dwa dziecka na stanie, stare bo stare ale karmiłam obie. Jedno było porządne i jadło od razu, nic mnie nie bolało, żadnego zastoju i zapaleń. Drugie - od początku pogryzlo mi skutki tak, że miałam skorupe już w szpitalu, bolało jak cholera. Żadnego zastoju i zapaleń.
Więc to zależy. Generalnie wspominam rewelacyjnie, poza tym że stary dostępu do cyckow przez rok nie miał, bo mu nie dałam sprofanowac.
 
Ja mam 15:40 :p yh jeszcze moczyk muszę zrobić przed.

Patrzyłam czy nasza grupa zamknięta-nadal nie. Mam nadzieję że pokażesz zdjęcia z sesji, pewnie piękne :-) ja jestem okrutną babą i na zdjęciach wychodzę bardzo zacięta (już mi nawet na zwykłych zdjęciach nie każą się uśmiechać)

@SalsaPL - coś wiadomo z zamknięciem?
Mi mimo ujowych wyników nie kazał powtarzać moczu. Dziad jeden.
Rozchodzilam to moje rwanko. Oby tak dalej:-)
 
Nie jesteś. Chyba że mama ma cukrzycę to wtedy dziecko rośnie przez wysokie stężenie cukru a nie "normalnie". Ja jak się dowiedziałam że mamy prawie 1 kg to się ucieszyłam. Z każdym tygodniem będzie spokojniej :-) ważne żeby mieć fachowa opieke.

Niestety mam cukrzyce, chociaż strasznie dziwna sprawa, bo ja krzywą cukrową miałam robioną w 16 tyg ciąży i przekroczenie było minimalne i tylko na czczo. Od tego czasu chodzę co miesiąc do diabetologa, cukry po posiłkach bardzo niskie w granicach 105-120, za to rano na czczo mi wyrzuca. Bez insuliny póki co, ale muszę iść skonsultować to z diabetologiem, bo w 23 tyg młody ważył 660 a teraz 1360 :D
 
reklama
A coś mówił o ułożeniu pośladkowym? U mnie tez pośladkowe a mamy praktycznie ten sam termin porodu:) Ile wazy maluszek?
Nie wdawal sie w szczegolybo to nie był mój prowadzący i wcisneli mnie miedzy wizytami. Zbadał tylko szyjkę, położenie,serduszko i wody płodowe na szybko;/ Co do położenia to moja położna mówiła ze jeszcze ma miejsce i moze sie przekrecic,u mnie ciagle raz poprzecznie raz posladkowo sie uklada, a glowkowo dawno juz go nie czulam.
 
Do góry