reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
A ja wizytę mam jutro, ciekawa jestem co tam u tego mojego chłopaka słychać. Ale on chyba też nie może się doczekać, bo strasznie kopie :D no i ciekawe cklekarz powie na to moje białko w moczu, bo znów wyszło. W prawdzie tyle co ostatnio, a jest to określane jako niewielką ilość, ale jednak :(
 
Ja tez po wizycie. Wszystko w porzadku z malutkim Alexandrem. Wazy mniej wiecej 1,3 kg. Glowka na dole czyli znow 6stka. Szyjka 33mm. Wiec nie jest zle, szew do zdjecia po 35 tygodniu. Nie mam cukrzycy ciazowej na szczescie :) Badanie moczu, cisnienie wszystko super.
Jeszcze mam zrobic badanie completne (bilans) krwi i wymaz czy nie mam w kanale rodnym tych nieprzyjaznych dla rodzacego sie dziecka bakterii, nie wiem jak to po polsku. I zadzwonic do kliniki by za dwa trzy tygodnie przygotowali moje dokumenty na przyjecie do porodu, to juz niedlugo!
Jutro ostatni dzien 29 tygodnia c.
Jak ten czas leci...

Maluszek strasznie mnie uciska w dol. Czasem tak mocno ze boli mnie pochwa i mam wrazenie ze zaczynam rodzic :/
 
Ja tez po wizycie. Wszystko w porzadku z malutkim Alexandrem. Wazy mniej wiecej 1,3 kg. Glowka na dole czyli znow 6stka. Szyjka 33mm. Wiec nie jest zle, szew do zdjecia po 35 tygodniu. Nie mam cukrzycy ciazowej na szczescie :) Badanie moczu, cisnienie wszystko super.
Jeszcze mam zrobic badanie completne (bilans) krwi i wymaz czy nie mam w kanale rodnym tych nieprzyjaznych dla rodzacego sie dziecka bakterii, nie wiem jak to po polsku. I zadzwonic do kliniki by za dwa trzy tygodnie przygotowali moje dokumenty na przyjecie do porodu, to juz niedlugo!
Jutro ostatni dzien 29 tygodnia c.
Jak ten czas leci...

Maluszek strasznie mnie uciska w dol. Czasem tak mocno ze boli mnie pochwa i mam wrazenie ze zaczynam rodzic :/
W Polsce ten wymaz nazywa się GBS. A kiedy lekarz chce Tobie go zrobić? Mi chce za 2 tygodnie i zastanawiam się czy to nie za wcześnie...
Fajnie, że wszystko dobrze było u lekarza. Jesteśmy w tym samym tygodniu i dniu i ciekawe ile mój maluszek waży, usg mam w czwartek :)
 
Ale Wam dziewczyny zazdroszczę wizyt,ja dopiero w piątek idę dowiedzieć się co u mojego orzeszka słychać:-) bardzo jestem ciekawa wagi i jak jest ułożony. Kopie strasznie jakby pod piersiami i co chwilkę chce mi się sikac, więc może główka w dół jest już ułożony?? Zobaczymy:-)
 
Ale Wam dziewczyny zazdroszczę wizyt,ja dopiero w piątek idę dowiedzieć się co u mojego orzeszka słychać:-) bardzo jestem ciekawa wagi i jak jest ułożony. Kopie strasznie jakby pod piersiami i co chwilkę chce mi się sikac, więc może główka w dół jest już ułożony?? Zobaczymy:-)
Ja mam podobnie, ucisk na pęcherz i kopy pod żebra. Mój od początku był ułożony główką w dół. Szybko minie czas do piątku, już jutro środa :)
 
reklama
Do góry