reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja też ostatnio już sama.nie wiem jak ćwiczę to mnie na drugi dzień bolą uda i pachwiny jak długo siedzę to boli mnie brzuch i kręgosłup i sama nie wiem już co lepsze czy leżeć czy delikatnie ćwiczyć żeby było lepiej :p i apetyt mam jak dzika

Apetyt to ja mam też spory :-)
Z ćwiczeniami, wgl z ruszaniem się mam tak samo. Wczoraj super, dzis jestem padnięta i brzuch mnie boli. Od czego to zależy nie wiem
 
Jestem po wizycie. Wszystko ok. Ten ból wczoraj to prawdopodobnie mała się okrecila główka w dół dlatego tak bolało. 29tc ok 1.5 kg ile cm ma to nie wiem. Mam brać magnez 2 rano, 2 popołudniu i 2 wieczorem. Żelazo raz dziennie i jak mnie będzie bolal brzuch to 2x apap a jak nie pomoże to 2 nospy ewentualnie. Przytyłam 1kg w tym miesiącu a w sumie ok 6. Szyjka ok zamknięta, twarda, wody ok. Wizyty już co 3 tyg. Mam teraz badania zrobić na HIV i HBS muszę poczytać a czyli wątroba
IMG_20191022_185223.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś też po wizycie, z młodym wszystko dobrze, główka w dół, obrócony buzią w stronę moich pleców dlatego słabiej go czuje, waży 1060g. Jest 6 dni starszy niż wiek ciąży. A u mnie niestety dr stwierdziła kolejną infekcję... :sad: do tego w ciągu 4 tygodni przytyłam 4 kg! :(
 
reklama
Do góry