reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja intuicyjnie całą połowę ciąży byłam nastawiona na chłopaka. Do teraz kto mnie nie zobaczy to mówi że chłopak, a tu zonk. Przestałam całą nic elegancko ani razu nie wstawalam. Chyba w jednej pozycji bo czuje się jakbym zlamala se kark. Muszę doprowadzić do ładu szyję. Jestem nie wyspana jak po 3 godzinach snu.
Mówią że nie powinno się horrorów w ciąży oglądać xd one prze moich snach są relaksacyjne.
 
Boże doczłapałam z przychodni...tak mi mały uciska na pęcherz że nie mogę chodzić... Robiłam badania co mi zleciła diabetolog bo jutro wizyta i zobaczę czy będę musiała insulinę. Czy was też tak dzieciaczki uciskaja na dole?
Oj bardzo, bardzo uciska ale nogami bo nie jest jeszcze główka do dołu a tu 29tc jutro.
Ja intuicyjnie całą połowę ciąży byłam nastawiona na chłopaka. Do teraz kto mnie nie zobaczy to mówi że chłopak, a tu zonk. Przestałam całą nic elegancko ani razu nie wstawalam. Chyba w jednej pozycji bo czuje się jakbym zlamala se kark. Muszę doprowadzić do ładu szyję. Jestem nie wyspana jak po 3 godzinach snu.
Mówią że nie powinno się horrorów w ciąży oglądać xd one prze moich snach są relaksacyjne.
Ja też się nie nastawialam. Było mi to obojętne. Syn planowany dwa dni przed owu powinna być dziewczynka. Córka planowana dzień po owu powinien być chłopiec [emoji23] wszystko na odwrót. Dlatego ja się w ogóle nie nastawialam. M z synem chcieli córkę, siostrę a mi to wsio ryba jak to mówią.
 
Boże doczłapałam z przychodni...tak mi mały uciska na pęcherz że nie mogę chodzić... Robiłam badania co mi zleciła diabetolog bo jutro wizyta i zobaczę czy będę musiała insulinę. Czy was też tak dzieciaczki uciskaja na dole?

Ja jak spaceruje dłużej to też mnie boli brzuch , wszystko uciska a jak leżę w łóżku i się przewracam to mnie boli krocze :p ale teraz wszystkie marudzimy :D
 
Dziewczyny podpowiedzcie mi w sprawie fotelika do auta.

Kupiłam wózek 3w1 używany i jest już tam fotelik jednak gdzieś w necie spotkałam się z opinią że te.foteliki od wózków 3w1 często nie pasują albo nie mają atestów? Jakie macie doświadczenia z tym? Nie wiem teraz czy zostawić ten czy dokupić osobno jakiś specjalny
 
Dziewczyny podpowiedzcie mi w sprawie fotelika do auta.

Kupiłam wózek 3w1 używany i jest już tam fotelik jednak gdzieś w necie spotkałam się z opinią że te.foteliki od wózków 3w1 często nie pasują albo nie mają atestów? Jakie macie doświadczenia z tym? Nie wiem teraz czy zostawić ten czy dokupić osobno jakiś specjalny
Ja mam właśnie fotelik z wózkiem 3w1. U nas z synem się sprawdził i teraz oby też.
 
Dziewczyny podpowiedzcie mi w sprawie fotelika do auta.

Kupiłam wózek 3w1 używany i jest już tam fotelik jednak gdzieś w necie spotkałam się z opinią że te.foteliki od wózków 3w1 często nie pasują albo nie mają atestów? Jakie macie doświadczenia z tym? Nie wiem teraz czy zostawić ten czy dokupić osobno jakiś specjalny
Jak kupowałam wozek bebetto holland to w tym sklepie nawet nie sprowadzali tych nosidelek do wersji 3w1 bo mówili, ze one wlasnie nie maja atestów bezpieczeństwa i nie powinny byc używane jako fotelik samochodowy. Kupiliśmy osobno Cybex Aton 5 i adaptery, aby mozna bylo go wpinac do ramy wózka.
 
No to ja po echu serca plodu, 2x ze chłopak no to moze moze ale ja i tak jestem ostrożna xD lekarka mnie wkorwila, najbardziej ze acard nie biorę mowie jej po co jak mam inr 0.93 i nikt mi nie kazal, juz jej powiedziałam do kogo prywatnie od nich chodze ze szpitala chociaz nie mam twgo w zwyczaju ale mnie wkorwila. Moi kardiolodzy tez o acardzie nie mówili i nie wiem co myśleć, to kazala nie brac. Dobrzezm ze ide jutro prywatnie bo niestety na ten nfz to tylko szybko i szybko i ze ona musi isc już na konsultacje dermatologiczna, ginekologa na dermatologie? Cos mi tu śmierdzi. Ale dzidzia ok 1 tydzień wieksza to tez byla zjeba ale czemu nie moglam pojac. O moje obrzęki tez mam zjebe xD tyle wygrac. Ale serce dobrze działa, zyla płucna dobrze dziala. Baba ewidentnie miala zly dzień xD i 4 studentów nade mna nawet nie wiedziało co to Parwowirus i dlaczego jest grozny dla plodu, cud ze oni serce widzieli na tym monitorze xD kto tu ma bialko w moczu to ona kazala sie do 0.3 nie przejmować badz zrobić dobowa zbiorke moczu. Ale czy mozna jej wierzyć to bym sie klocila :p
Chociaz Kleor jest szczęśliwy ze sloneczka i mojego powrotu bo jej drzwi otwarlam haha
 

Załączniki

  • 15716473175297334452568429701854.jpg
    15716473175297334452568429701854.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 67
reklama
Oj bardzo, bardzo uciska ale nogami bo nie jest jeszcze główka do dołu a tu 29tc jutro. Ja też się nie nastawialam. Było mi to obojętne. Syn planowany dwa dni przed owu powinna być dziewczynka. Córka planowana dzień po owu powinien być chłopiec [emoji23] wszystko na odwrót. Dlatego ja się w ogóle nie nastawialam. M z synem chcieli córkę, siostrę a mi to wsio ryba jak to mówią.


Ja też się bawiłam w "planowanie płci", w pierwszej ciąży chciałam chłopaka i wyszedł chłopak, w drugiej miała być dziewczynka, wymiotowałam pierwsze 4 miesiące (w pierwszej nie) i byłam pewna że się udało dziewczynkę a wg każdego USG ma być chłopak :D Czyli 50% szans, wyjdzie albo nie wyjdzie :D

Co do fotelików- te "łupiny" owszem nie mają atestów i o ile wcześniej się tym nie interesowałam o tyle teraz się mocno zastanawiam nad kupnem porządnego fotelika... Polecam sklep osiem gwiazdek. Foteliki drogie (najtańszy 500 najdroższe ponad 2 tys) ale jak się kupi 0-24 czy 0-36 kg to już ta cena nie jest wygórowana w porównaniu do bezpieczeństwa i życia dziecka... Chociaż nie wyobrażam sobie znosić dziecka na rękach/ w chuście, zapinać w fotelik, potem znowu wyciągać... Łupina jest wygdna bo się wyciąga całość z dzieckiem. Chyba mój pojeździ ze 3 miesiące w łupinie a potem porządny fotelik z atestami.
 
Do góry