reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

No to ja po echu serca plodu, 2x ze chłopak no to moze moze ale ja i tak jestem ostrożna xD lekarka mnie wkorwila, najbardziej ze acard nie biorę mowie jej po co jak mam inr 0.93 i nikt mi nie kazal, juz jej powiedziałam do kogo prywatnie od nich chodze ze szpitala chociaz nie mam twgo w zwyczaju ale mnie wkorwila. Moi kardiolodzy tez o acardzie nie mówili i nie wiem co myśleć, to kazala nie brac. Dobrzezm ze ide jutro prywatnie bo niestety na ten nfz to tylko szybko i szybko i ze ona musi isc już na konsultacje dermatologiczna, ginekologa na dermatologie? Cos mi tu śmierdzi. Ale dzidzia ok 1 tydzień wieksza to tez byla zjeba ale czemu nie moglam pojac. O moje obrzęki tez mam zjebe xD tyle wygrac. Ale serce dobrze działa, zyla płucna dobrze dziala. Baba ewidentnie miala zly dzień xD i 4 studentów nade mna nawet nie wiedziało co to Parwowirus i dlaczego jest grozny dla plodu, cud ze oni serce widzieli na tym monitorze xD kto tu ma bialko w moczu to ona kazala sie do 0.3 nie przejmować badz zrobić dobowa zbiorke moczu. Ale czy mozna jej wierzyć to bym sie klocila [emoji14]
Chociaz Kleor jest szczęśliwy ze sloneczka i mojego powrotu bo jej drzwi otwarlam haha
Udusila bym ją. Dlatego nie lubię lekarzy na NFZ. Rzadko można trafić na porządnego [emoji35]
Ja też się bawiłam w "planowanie płci", w pierwszej ciąży chciałam chłopaka i wyszedł chłopak, w drugiej miała być dziewczynka, wymiotowałam pierwsze 4 miesiące (w pierwszej nie) i byłam pewna że się udało dziewczynkę a wg każdego USG ma być chłopak :D Czyli 50% szans, wyjdzie albo nie wyjdzie :D

Co do fotelików- te "łupiny" owszem nie mają atestów i o ile wcześniej się tym nie interesowałam o tyle teraz się mocno zastanawiam nad kupnem porządnego fotelika... Polecam sklep osiem gwiazdek. Foteliki drogie (najtańszy 500 najdroższe ponad 2 tys) ale jak się kupi 0-24 czy 0-36 kg to już ta cena nie jest wygórowana w porównaniu do bezpieczeństwa i życia dziecka... Chociaż nie wyobrażam sobie znosić dziecka na rękach/ w chuście, zapinać w fotelik, potem znowu wyciągać... Łupina jest wygdna bo się wyciąga całość z dzieckiem. Chyba mój pojeździ ze 3 miesiące w łupinie a potem porządny fotelik z atestami.
To dobrze że się udało nam nie wyszło planowanie [emoji23]
 
reklama
Bosiek ja właśnie dlatego już tylko prywatnie chodzę bo na NFZ to łaskę niesamowitą robią, wstyd :( A nie myślałaś nad zabezpieczeniem balkonu? Moje koty większość dnia tam spędzają i jest gdzie je wyrzucić jak się w nocy nagle wezmą za zabawę :D
 
Potwory nocą.
 

Załączniki

  • IMG_20191015_223727.jpg
    IMG_20191015_223727.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 71
No ja o dziwo czuje się zajebiscie jak na ten tydzień ciąży. Z radości kupiłam sobie 20 tuj, 10 bluszczy i 4 irgi i idę sadzić na podwórku :-)

@Eda Helena - pomysl o sobie babo, bo sen jest potrzebny. Kto zadba o towarzystwo jak cie rozlozy? Że swojego doświadczenia wiem że zajechać się jest łatwo, trudniej potem się pozbierać. Nie bądź cyborgiem :-)

@Bosiek - czyli obstawiamy syna :-) lekarka się nie przejmuj, mój od prenatalnych też był dziad. Co mają zbadać niech zbadaja a o resztę dopytasz prywatnie swojego gin

Co do wózka - wkurzyła mnie znajoma u której miałam kupić wszystko z maxi-cosi. Stałam w sklepie pół godziny, nie raczyła mnie nawet zauważyć. Ruch ruchem, ale zagadać żeby m poczekala chociaż mogła, tym bardziej że w słowach jest słodko - pierdzaca a w czynach nie.
W związku z tym dalej nic nie wiem i jestem ciemna masa. Nie rozumiem jak firma sprzedając wózki 4 w jednym (z baza) może nie mieć atestu??? Polecacie np Bebetto - czyli nie warto 4 w 1?
Jeszcze trochę i będę wozila dziecko w taczkach.
 
No ja o dziwo czuje się zajebiscie jak na ten tydzień ciąży. Z radości kupiłam sobie 20 tuj, 10 bluszczy i 4 irgi i idę sadzić na podwórku :-)

@Eda Helena - pomysl o sobie babo, bo sen jest potrzebny. Kto zadba o towarzystwo jak cie rozlozy? Że swojego doświadczenia wiem że zajechać się jest łatwo, trudniej potem się pozbierać. Nie bądź cyborgiem :-)

@Bosiek - czyli obstawiamy syna :-) lekarka się nie przejmuj, mój od prenatalnych też był dziad. Co mają zbadać niech zbadaja a o resztę dopytasz prywatnie swojego gin

Co do wózka - wkurzyła mnie znajoma u której miałam kupić wszystko z maxi-cosi. Stałam w sklepie pół godziny, nie raczyła mnie nawet zauważyć. Ruch ruchem, ale zagadać żeby m poczekala chociaż mogła, tym bardziej że w słowach jest słodko - pierdzaca a w czynach nie.
W związku z tym dalej nic nie wiem i jestem ciemna masa. Nie rozumiem jak firma sprzedając wózki 4 w jednym (z baza) może nie mieć atestu??? Polecacie np Bebetto - czyli nie warto 4 w 1?
Jeszcze trochę i będę wozila dziecko w taczkach.
Moj dziadek po wsi wszystkich nas w taczkach wozil bez atestu i zyjemy :D
ona miala swoje wizę ok ale boje sie tych przyszłych lekarzy jednak, oni nic nie wiedzą... Smutne.
My mamy z pl firmy i jak Glo bd ok 3-4 miesiące te zimowe wozic w tym z wygody, potem kupimy cos tylko do auta na wieksze dziecie :)
 
reklama
Moj dziadek po wsi wszystkich nas w taczkach wozil bez atestu i zyjemy :D
ona miala swoje wizę ok ale boje sie tych przyszłych lekarzy jednak, oni nic nie wiedzą... Smutne.
My mamy z pl firmy i jak Glo bd ok 3-4 miesiące te zimowe wozic w tym z wygody, potem kupimy cos tylko do auta na wieksze dziecie :)
Właśnie. Jak my żeśmy się uchowali [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry