reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, któraś jest z Poznania ? Jaki szpital wybieracie :)?
Kojarze chyba tylko ze @MartaSx
Tak ja. Lutycka. Tam rodziłam syna i teraz też tam. Nie wyobrażam sobie gdzie indziej. Opieka super, położna super i opieka poporodowa bardzo dobra.
Mój lekarz pracuje na Lutyckiej też prowadził mi pierwsza ciąże.
 
Eda a w dzień? Możesz choc trochę odespac?
To rzadkosc niestety, ale jak juz sie udaje to nie wiecej jak 40 min do 1 godz. Max.
Ja jestem nerwowa i u mnie nic nierobienie to rzadkosc-nie usiedze spokojnie, albo moge rzec jestem bardzo obowiazkowa, jesli jest robota to nie czeka na mnie dlugo, przy dwojce dzieci w tym jeden adhd, czasem mam wrazenie ze nie mam dwoch dzieciaczkow tylko liczac jeszcze tatusia to daje wynik trzy ... i czwarty w drodze :p
W domu wiecznie jest cos do zrobienia, a jak ja widze cos nie tak to musze sie za to zabrac. Mam cos z maniaka :O
 
reklama
Na tym badaniu 3d jak byłam to była dziewczyna w 24tc nie znała płci ale miała 2 synów już. I mówi że kupiła już wszystko ale dla dziewczynki. Wyszła taka wkurwiona bo się okazało że będzie miała syna.
OMG na jej miejscu tez bym sie zdenerwowala...
W pewnym sensie ponosi wine, bo zaufala samej sobie ze bedzie dziewczynka. Ja nie znajac plci kupowalabym mix.
 
Do góry