reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Podziwiam. Ja jestem miastowa, babciów i dziadków na wsi nie miałam,
wiec mam tylko psa i kota :(
Ja to bym mogła się przenieść na wieś i sobie oporzadzac gospodarstwo. Lubię zwierzęta, ale też jestem mięsożerna :p ... praca na świeżym powietrzu... i przynajmniej ogarnialabym przy swoim, a nie kolejnym prywaciarza.
 
Czy to firma własna czy gospodarka to ciężki kawałek chleba. Ten wychwala co nie miał nic z tym do czynienia. A przede wszystkim z kosztami. Zachowanie płynności finansowej w dzisiejszych czasach to wrecz niemożliwe.
A żeby te Lucynki ( @lucyna1234 ) świnki przerobić na pieniążki to trzeba karmić leczyc wydatki prąd woda itp... A nie daj odpukac cos sie stanie. Ceny zlecą. I albo na swoje wyjdą albo strata.
A kolejna tura do hodowli czeka... i z góry trzeba wylozyc nie małe pieniądze
Jamam firmę 25 osób i kilka firm podwykowawczych.. ile bym dała za etat 8h i spokoj z rodziną. Ale z dnia na dzień nie da się tego rzucic, tak jak świnek sie nie opuści jak coś nie tak. Ciężka robota :/
Ja to bym mogła się przenieść na wieś i sobie oporzadzac gospodarstwo. Lubię zwierzęta, ale też jestem mięsożerna [emoji14] ... praca na świeżym powietrzu... i przynajmniej ogarnialabym przy swoim, a nie kolejnym prywaciarza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry