reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Lepiej jeśli juz prywatna zamkniętą tutaj utworzyć. Facebook nie ma nic wspólnego z prywatnością a napewno już nie z animowością, którą tutaj jak widać większość sobie ceni i dzięki temu sie otwiera- relacjonujac pewne wydarzenia lub zadając odwazne pytania :)
Można przejść na grupę zamkniętą, jestem za ;-) ;)
 
reklama
Lepiej jeśli juz prywatna zamkniętą tutaj utworzyć. Facebook nie ma nic wspólnego z prywatnością a napewno już nie z animowością, którą tutaj jak widać większość sobie ceni i dzięki temu sie otwiera- relacjonujac pewne wydarzenia lub zadając odwazne pytania :)

To może tak? W sumie mi zależałoby na tym, żeby nikt nie mógł podczytywać bez własnego zaangażowania. Ponad 700 stron to sporo, a tematy też osobiste i jak Diana mówi ciężko będzie wrzucać zdjęcia gdy każdy dosłownie każdy może zaglądać
 
Lepiej jeśli juz prywatna zamkniętą tutaj utworzyć. Facebook nie ma nic wspólnego z prywatnością a napewno już nie z animowością, którą tutaj jak widać większość sobie ceni i dzięki temu sie otwiera- relacjonujac pewne wydarzenia lub zadając odwazne pytania :)
Nawet nie wiedziałam, że tutaj się da takie grupy tworzyć. Z tym że dla mnie anonimowość tutaj to akurat nie jest przekonywująca jeśli miałabym wstawiać zdjęcia sowich dzieci, bo pod nickiem może kryć się każdy ;) wiadomo, pod kontem na fb też, ale jak ma się kogoś w znajomych, widzi się aktywność poza grupą, to jakoś łatwiej uwierzyć, że to naprawdę ta sama osoba ;) no ale wiadomo... w Internecie to nigdy nic nie wiadomo niestety....
No mi się podoba taka opcja xd bo nieraz boję się, zbędnych szpiegów hehe ale nie każda z nas ma fejsa :(
No właśnie czytałam, że nie każda.. zawsze można założyć ;)
No właśnie, ja np nie mam...
Tak jak pisałam, to tylko propozycja, która z mojego doświadczenia była strzałem w dziesiątkę :) ale oczywiście nikogo do zakładania specjalnie konta nie zmusimy i możemy pozostać tutaj, a już każda z nas sama będzie decydowała o tym, czy wstawi zdjęcie dziecka publicznie czy nie ;)
 
To może tak? W sumie mi zależałoby na tym, żeby nikt nie mógł podczytywać bez własnego zaangażowania. Ponad 700 stron to sporo, a tematy też osobiste i jak Diana mówi ciężko będzie wrzucać zdjęcia gdy każdy dosłownie każdy może zaglądać
No ja przez to :D dosłownie jak z rozdwojeniem jaźni się tu zachowuje, raz wrzucam swoje zdjęcia z ryjem, raz bez :D chociaż ja i tak należę do osób szczerych i otwaryuch ale chu... wie kto to czyta. Może jakiś zbok właśnie se trzepie, może ZUS czyta nasze miłosne wypowiedzi:D może moje szefostwo, które się przelękło, że mam zdjęcia z brzuchem na fejsie. Ja wszędzie mam ten sam nik od 16 roku życia. No ja to ja ... XD
 
No ja przez to :D dosłownie jak z rozdwojeniem jaźni się tu zachowuje, raz wrzucam swoje zdjęcia z ryjem, raz bez :D chociaż ja i tak należę do osób szczerych i otwaryuch ale chu... wie kto to czyta. Może jakiś zbok właśnie se trzepie, może ZUS czyta nasze miłosne wypowiedzi:D może moje szefostwo, które się przelękło, że mam zdjęcia z brzuchem na fejsie. Ja wszędzie mam ten sam nik od 16 roku życia. No ja to ja ... XD

Dokładnie. Bardzo łatwo wyszukać nas po wątkach, z wyszukiwarki Google.
 
1570819452453.png

:p co prawda dopiero 3 strona. Haha Google nawet pamięta że miałam swój klan w lineage 2 :D ładnie...
 
reklama
Dla mnie nacięcie krocza brzmiało strasznie, dopóki mnie to nie spotkało ;) nie taki diabeł straszny.. naprawdę :)
Czy mi się wydaje, czy @wesola_mamusia ucichła? haloo? byłaś na IP jak dziewczyny radziły? jak ciśnienie?

Dziewczyny mam taką propozycję.. terminy naszych porodów coraz bliżej, jak już się nasze maluszki będą witały na świecie fajnie by było dzielić się foteczkami itp :) z tym że ja (i pewnie nie tylko ja) cenię sobie prywatność i na pewno nie wrzuciłabym zdjęć swoich dzieci na takim publicznym forum jak to.. :( gdy byłam w pierwszej ciąży też udzielałam się na forum i naszą grupę przeniosłyśmy na fb - stworzyłyśmy tam grupę tajną, nikt obcy nie ma wglądu, a my do tej pory mamy świetny kontakt, codziennie piszemy co u nas, pokazujemy nasze pociechy, wspieramy nawzajem i jest super! :) w mniejszych gronach zaliczyłyśmy już nawet kilka spotkań na żywo w różnych częściach Polski ;)

To tylko luźna propozycja, dajcie znać co o tym sądzicie :)
Ja też miałam nacinane krocze ale w ogóle tego nie poczułam bo przy skurczu to było. Ale bez tego bym nie urodziła. Po też nie było aż tak zle z tym.
 
Do góry