reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Wiem wiem. Ale ja czytam też zawodowo bo niejako muszę to czynić codziennie. Heh powinnam zatrudnić się jako lektor :-) przynajmniej tak to zabrzmiało. W mojej robocie ciągle coś nowego wychodzi.
Dlatego lubiłam pracę w bibliotece xd nieraz jak ludzi nie było 8 godzin czytanka a po pracy siły i chęci na porządki obiad i spacer. Polka historia fantastyka z serii Cherezinskiej, całe serie Mroza kryminały, Czornyjem ludzie się jaraja ale ja jakos po slepcu nie wpadlam w szał z obyczajów Wilczyńska, apropo king wydał znowu nowość. Mam nadzieję że nie będzie kiepska jak śpiące królewny.
Xd a to śmierdzące zwierzęta mojej mamy
 

Załączniki

  • IMG_20191011_184723.jpg
    IMG_20191011_184723.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 71
reklama
Dlatego lubiłam pracę w bibliotece xd nieraz jak ludzi nie było 8 godzin czytanka a po pracy siły i chęci na porządki obiad i spacer. Polka historia fantastyka z serii Cherezinskiej, całe serie Mroza kryminały, Czornyjem ludzie się jaraja ale ja jakos po slepcu nie wpadlam w szał z obyczajów Wilczyńska, apropo king wydał znowu nowość. Mam nadzieję że nie będzie kiepska jak śpiące królewny.
Xd a to śmierdzące zwierzęta mojej mamy
Super toto jest
 
Ludzie, którzy posiadają zwierzęta normalnie są obłędni :-)
YYY, nie znam Sadhguru, ale podglądnę:)

U mnie teraz Horst i Rosenfeld na tapecie i Psychopatologia.
Czytam na zmiane coby nie zwariować.

Celia co to za leniuchy?
Największy wróg królika czyli tchórzofretka. Chociaż ojciec ostatnio puścił samice do moich zajęcy i oberwala mocno. Śmieszne są, ale potrafią ugryźć i niestety są mocno zapachowe.
 
reklama
Do góry