reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Też wczoraj wleciałam znowu do pepco i kupiłam parę rzeczy chociaż nie miałam już nic kupować z ubranek bo już dosyć ich kupiłam, ale jednak ... nie wytrzymałam :D
Boję się sprawdzić saldo :D mój nie mąż jest załamany. Mówi że jeszcze trochę i będzie musiał razem z krolikami i kotami wyprowadzic się do piwnicy xd
 
reklama
Boję się sprawdzić saldo :D mój nie mąż jest załamany. Mówi że jeszcze trochę i będzie musiał razem z krolikami i kotami wyprowadzic się do piwnicy xd
20190928_145645.jpg

A i takie trampki też w pepco kupiłam. No lepiej nie sprawdzaj hehe :) ja ciągle do męża mówię że już nic nie kupuje, a jak tylko tam jestem to nie mogę się opanować tym bardziej że nie mają drogich ciuszków ;-) ;) no ale teraz muszę zaprzestać bo już naprawdę nie mam gdzie układać wszystkiego. Zakupiliśmy komode ale już dawno zapełniona A niby taka pojemna miała być haha :p:D
 
Zobacz załącznik 1027974
A i takie trampki też w pepco kupiłam. No lepiej nie sprawdzaj hehe :) ja ciągle do męża mówię że już nic nie kupuje, a jak tylko tam jestem to nie mogę się opanować tym bardziej że nie mają drogich ciuszków ;-) ;) no ale teraz muszę zaprzestać bo już naprawdę nie mam gdzie układać wszystkiego. Zakupiliśmy komode ale już dawno zapełniona A niby taka pojemna miała być haha :p:D
Ja w komodzie też się nie mieszcze. Już 4 kartony poszły na strych xd a gdzie tu miejsce na pieluchy i chemię xdxdxd
 
Już dawno nie. W 13 tygodniu zaprzestałam.

Byłam dziś w pepco, w Katowicach, ale mieli taki bajzel, że nic nie kupiłam.
:D u mnie też była walka o byt, ale nas była trójka :p Tłumy karyn i brajanów biegających bezpańsko. W końcu mój nie mąż wlazł na jakąś dziewczynkę bo próbowała mu przebiec między nogami.
 
reklama
Do góry