reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Już Cię Celia rozumiem, jak mnie dziś ludzie wkurzali, miałam ochotę ich wszystkich stratować. Nie wiem skąd we mnie tyle agresji :p
Ciąża :D ja też mam ochotę każdego sforsować. Jakaś nerwica społeczna mi się udzieliła. Potwornie boję się, że mnie ktoś uderzy z nieuwagi w brzuch i bardzo go bronie. Widocznie jakiś instynkt w podświadomości:p

Mój brzuch tylko mój! 24 tc a ja mam już jakąś depresję około porodową :p
 
reklama
Pewnie tak haha, ja nawet potrafię opieprzyć jak mnie ktoś zagotuje
:p trzeba walczyć o swoje. Naprawdę ludzie chodzą jak bydło.
Moje miasto słynęło kiedyś z tego, że było zabite dechami i po za orlenem nie było perspektyw. Smutne dresiarskie, wyludniające się miasteczko. Od paru lat stoją tu galerie, hipermarkety, rozwija się kultura i rozrywka, każdego stać na furę więc przyjeżdżają ludzie z okolicznych wsi i mam wrażenie, że tu jakieś przeludnienie zapanowało:D Fajnie, że coś rusza... Ale wnerwia mnie ten egocentryzm i nieuwaga.
Wczoraj ta sama baba z mega pakietem toreb pod pachą zapatrzona w telefon wpadła na mnie 2 razy po mimo, że zeszłam jej z trochę z drogi, żeby uniknąć kolizji. Ale szła rozpędzona, jak po pustym budynku. Królowa galerii. Za drugim razem nie wytrzymałam i musiałam skomentować, że albo lezie albo się bawi fejsbuczkiem lub instagramem. Zdziwiona, że szok.
 
:p trzeba walczyć o swoje. Naprawdę ludzie chodzą jak bydło.
Moje miasto słynęło kiedyś z tego, że było zabite dechami i po za orlenem nie było perspektyw. Smutne dresiarskie, wyludniające się miasteczko. Od paru lat stoją tu galerie, hipermarkety, rozwija się kultura i rozrywka, każdego stać na furę więc przyjeżdżają ludzie z okolicznych wsi i mam wrażenie, że tu jakieś przeludnienie zapanowało:D Fajnie, że coś rusza... Ale wnerwia mnie ten egocentryzm i nieuwaga.
Wczoraj ta sama baba z mega pakietem toreb pod pachą zapatrzona w telefon wpadła na mnie 2 razy po mimo, że zeszłam jej z trochę z drogi, żeby uniknąć kolizji. Ale szła rozpędzona, jak po pustym budynku. Królowa galerii. Za drugim razem nie wytrzymałam i musiałam skomentować, że albo lezie albo się bawi fejsbuczkiem lub instagramem. Zdziwiona, że szok.
Właśnie łażą jak rozwłoki nie widzą czy idzie kobieta w ciąży czy matka z dzieckiem, ja ostatnio w biedrze robiłam zakupy a że była kolejka to poprosiłam koleżankę żeby usiadła na kasę a facet do mnie z tekstem, że załatwia się po cichu żeby ktoś przyszedł i 1 pcham się w kolejkę to taka awantura się zrobiła że ochroniarz interweniował i powiedział że kobiety w ciąży poza kolejką są obsługiwane. Jeszcze burzył się to go wyprowadził ze sklepu
 
Właśnie łażą jak rozwłoki nie widzą czy idzie kobieta w ciąży czy matka z dzieckiem, ja ostatnio w biedrze robiłam zakupy a że była kolejka to poprosiłam koleżankę żeby usiadła na kasę a facet do mnie z tekstem, że załatwia się po cichu żeby ktoś przyszedł i 1 pcham się w kolejkę to taka awantura się zrobiła że ochroniarz interweniował i powiedział że kobiety w ciąży poza kolejką są obsługiwane. Jeszcze burzył się to go wyprowadził ze sklepu
Ale cham. Nie wiem skąd to się bierze. Podobno kiedyś tak nie było.
 
Dziewczyny a powiedzcie jak wyglada Wasze życie łóżkowe (o te z mężem, partnerem mi chodzi :)? Może to zbyt odważne pytanie ale spróbuje :)
Mój uważa, że jestem zboczona i nasze dziecko będzie zboczone. Mam ostrą chcice, bez zmian. Piczka się zrobiła jak nówka funfka i kulminacje są mocne. Jedyny dyskomfort, że zbliżenia są na sztywno. Boję się szaleć. Zawsze ja dominuje.
 
reklama
Do góry