reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Czekam na zdjecia pokoików ja nadal nie mam pomysłu jak to u nas rozwiązać..zanim synuś się urodził też urządziliśmy mu pokoik i tak trochę na odwrót, bo nie on u nas, a my u niego do tej pory śpimy . Tak mi wygodniej, bo on nadal się w nocunocy budzi i niestety ostatnio znów mam problem aby go w srodku nocy odłożyć do łóżeczka, więc często drugą część nocy śpi z nami...i teraz nie wiem, myślę w koncu wynieść nad do sypialni naszej i chyba lozeczko dla Saruni do nas, a synuś sam w swoim pokoju, ale nie wiem jak to wyjdzie...bo chodzić między pokojami w nocy mi sie nie uśmiecha , a z drugiej strony wszyscy w jednym pokoju to tez nie najlepszy pomysł , bo dzieci mogą siebie nawzajem budzić .. :(
 
reklama
Moja koleżanka chuda jak szkapa 1 dziecko poczula tez w 7 miesiącu, wiec nie wiem czy waga ma na to jakis wpływ? Ja mam niestety te obrzeki i inaczej do tego podchodzą ale pewnosci nie ma czy to przez to czy taka uroda moja i Terminatora :)
Raczej tusza nie ma wplywu..... ka jestem gruba i kopy młodego czuje bardzo mocno już od 20tygodnia :-) 2 dni temu miałam pilota na brzuchu, młody kopnął o pilot spadł... super uczucie:-)
 
Czekam na zdjecia pokoików ja nadal nie mam pomysłu jak to u nas rozwiązać..zanim synuś się urodził też urządziliśmy mu pokoik i tak trochę na odwrót, bo nie on u nas, a my u niego do tej pory śpimy . Tak mi wygodniej, bo on nadal się w nocunocy budzi i niestety ostatnio znów mam problem aby go w srodku nocy odłożyć do łóżeczka, więc często drugą część nocy śpi z nami...i teraz nie wiem, myślę w koncu wynieść nad do sypialni naszej i chyba lozeczko dla Saruni do nas, a synuś sam w swoim pokoju, ale nie wiem jak to wyjdzie...bo chodzić między pokojami w nocy mi sie nie uśmiecha , a z drugiej strony wszyscy w jednym pokoju to tez nie najlepszy pomysł , bo dzieci mogą siebie nawzajem budzić .. :(
Kiedyś Pani w przedszkolu powiedziała mi żebym sprawę osobnego pokoju rozwiązała przed porodem, żeby później starszy nie miał problemu z tym ze nie może spac z rodzicami przez młodszego brata. Nie wiem ile w tym prawdy, ale może rzeczywiście zapobiega jakiemuś buntowi później.
 
My juz pokoik prawie skończyliśmy. Zostały w sumie pierdoly jak lampke wstawic ( w poszukiwania zaangażowana jest @zuza9292 :*) i jeszcze nakleić literki na ścianę.
Bliżej listopada wszystko zostanie poprane i poprasowane. Najpierw ekipa sprzątająca musi wlecieć. Kilka razy w tym roku byliśmy w domku i sie troche zakurzyło. A ja ani siły ani czasu na to nie mam :(
A teraz pizza w nocy. Heheh mala przejażdżka
 
My juz pokoik prawie skończyliśmy. Zostały w sumie pierdoly jak lampke wstawic ( w poszukiwania zaangażowana jest @zuza9292 :*) i jeszcze nakleić literki na ścianę.
Bliżej listopada wszystko zostanie poprane i poprasowane. Najpierw ekipa sprzątająca musi wlecieć. Kilka razy w tym roku byliśmy w domku i sie troche zakurzyło. A ja ani siły ani czasu na to nie mam :(
A teraz pizza w nocy. Heheh mala przejażdżka
No ładnie pizzurke się w nocy szamie :p. Ja wczoraj w sumie polasilam się na kiełbasę z ogniska. Zjedliśmy z niemezem po jedynej i coś nas dziś pędzi. Eh eh
 
To u mnie w 23+2 moja miała 708g [emoji85] ciekawe ile będzie miała za tydzień w poniedziałek [emoji12]
Moj mnie straszy ze duza dzidzia bedzie bo u niego w rodzinie wszyscy rodzili sie z masą [emoji23]
No i w końcu to synek. 25 tydzien a ma juz 746g.
Ja w 39tyg urodziłam córe 3450. I nie miałam takiego brzucha pomimo ze tyje jak samo.
Lekarze też obstawiają ze ok 4kg lekko bedzie miał [emoji85]
 
reklama
Do góry