reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja chodzę do kilku więc u mnie częściej te wizyty.
We czwartek bylam u "wyjazdowej" dzis jestem u swojego, a jutro mam u specka echo serduszka. Generalnie to dłużej juz 10 dni nie wytrzymałam bez podejrzenia co u synka [emoji4][emoji7][emoji3059]
No ja chodzę od początku ciazy co tydzień. Raz najdłużej wytrzymałam 10 dni. Niby częste usg nie szkodzi, ale czasami się zastanawiam. Ile Twój synek ważył w 23 tygodniu ? Mój wczoraj 22+5 Ok 520g ;-) ;)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Trochę późno odkryłam to forum ale widzę że fajna atmosfera i postanowiłam dołączyć. Dzisiaj 25+6 i 99 dni do terminu. A termin na 6.01. Chociaż myślę że urodze w styczniu że względu na zagrożona ciąże. Od 17 tygodnia mam szew na szyjce i nakaz leżenia. Niestety w domu 2, 5 latek i nie zawsze da się polezec. Ale staram się leżeć jak najdłużej.

U mnie wizyta początkowo po szwie była co 10 dni, później co 2 tygodnie, a teraz po 3 tygodniach mam wizytę.
 
14.09 -> 512 g [emoji7] a we czwartek juz 746g [emoji173] z om to 23 tydzień. Ale wg lekarzy to 26 mi wpisują. Synus jest większy niż z om wychodzi. Wiec ja juz nie wiem sama który to tydzien. wiem ze oboje rosniemy [emoji3059][emoji13][emoji85][emoji16][emoji23]
Ps.tez dluzej niz tydzien nie wytrzymuje. Raz było 10 dni bo mialam zabieg chirurgiczny i z chodzeniem mialam ciezko
No ja chodzę od początku ciazy co tydzień. Raz najdłużej wytrzymałam 10 dni. Niby częste usg nie szkodzi, ale czasami się zastanawiam. Ile Twój synek ważył w 23 tygodniu ? Mój wczoraj 22+5 Ok 520g ;-) ;)
 
14.09 -> 512 g [emoji7] a we czwartek juz 746g [emoji173] z om to 23 tydzień. Ale wg lekarzy to 26 mi wpisują. Synus jest większy niż z om wychodzi. Wiec ja juz nie wiem sama który to tydzien. wiem ze oboje rosniemy [emoji3059][emoji13][emoji85][emoji16][emoji23]
Ps.tez dluzej niz tydzien nie wytrzymuje. Raz było 10 dni bo mialam zabieg chirurgiczny i z chodzeniem mialam ciezko
Kawał chłopa z Twojego synka :-) :) rosnijcie dalej ...:-) ;-) ;)
U mojego synka na połówkowych wykryli poszerzony kielich miedniczkowy (mały zastój moczu 4mm na lewej nerce), mówią że to nic takiego że u chłopców to się zdarza bo gorzej im się do końca wysikac, że zazwyczaj po porodzie wysika się do końca..I że niby do 1cm norma, co jakiś czas mnie to męczy, przejmuje się tym. Słyszał ktoś o tym ?
 
reklama
Dziewczyny jak tam Wasza waga się trzyma ? :D My rośniemy w siłę, końcówka 26 tygodnia w ciąży i już na plusie 9kg :o mam nadzieje, że będzie to łatwo zrzucić po rozwiązaniu...
Ja teraz jestem w 27 tygodniu i mam niecałe 6 kg. We wtorek gin mi powiedziała, że za dużo tyję. Sama na szczupłą i bez ciąży nie wygląda i do tego na tej samej wizycie opowiada mi jak ona zjada na raz pół kilo malin...Już nie mówiąc o tym, że położna ważyła mnie w butach i ubraniu i nawet pół kilo na to nie odjęła. Według kalkularora internetowego uwzględniającego wzrost i BMI przed ciążą, utyłam poniżej normy, więc nie wiem o co tej babie chodziło:mad:
 
Do góry