reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Było by fajnie jakby CI się jakieś trafiło na długo, żebyś już do porodu miała swój kąt i przez rok przynajmniej nie musiała z maleństwem latać z miejsca w miejsce.
Wynajmowałam mieszkania we Wrocławiu to nieraz takie ceny sobie liczyli za takie rudery z wypadającymi oknami z kitu, albo grzybem, że aż cały sufit był czarny :D A najgorsze mieszkania ze współlokatorami... O bosh z kim, czy tam z czym ja nie mieszkałam. Najgorsza była dziewucha, co dawała na lewo i prawo i sobie tych kolesi sprowadzała do domu. Wyrywała typów OBCYCH! w internetach i sobie sex randki uskuteczniała. Jeszcze się tym szczyciła, że taaaakiegoo miał i tu i tam jej wkładał. JPRDL XD
Też mi się zdarzało z różnymi osobami mieszkać na studiach i masz rację najgorsze co może być to współlokator...jakoś w serialach telewizyjnych inaczej to przedstawiają ;)
 
reklama
Też mi się zdarzało z różnymi osobami mieszkać na studiach i masz rację najgorsze co może być to współlokator...jakoś w serialach telewizyjnych inaczej to przedstawiają ;)
W serialach to jest od razu Besti. Ogarnięta dziewczyna, studenka prawa lub medycyny na którą można liczyć. W rzeczywistości brudasy, złodzieje, panny mające coś z głową, wioski dojeżdzające do dużego miasta i robiące się Ą Ę. Także nie dziwie się, że cieżko znaleźć mieszkanie w miare tanie, czyste i jeszcze bez szkodników :D
 
Dziewczyny w środę byłam u gina 23+6, przy badaniu powiedział że mała waży 650 gram. Czy to dobra waga bo jak czytam w necie to już sama nie wiem
Jak oboje jesteście nie wysocy, to i baby będzie wzrostem i wagą po was.
Ja np. z nie mężem mamy po 178cm to dziecko ma też swoje rozmiary. No i brzuch od razu większy.
A mi wybił 25 tc :)) moja Laura jest królikiem hyhy
Majtki xl ledwo wlazly :D
No proszę jaka odmiana! Cała na biało! :D
W mojej pracy często byłam w mieszkaniach komunalnych (widziałam ich dziesiątki, jak nie więcej) i powiem, że niektóre były naprawdę fajne, więc może niedługo też trafisz na jakieś ładne :) oby coś udało się znaleźć przed porodem:)
Szukam prywatnego na wynajem, bo komunalne mi nie przysługuje (jeszcze :evil:). Ale fakt, żeby było czyste i tanie graniczy z cudem.
W poniedziałek oglądam kolejne.
 
Na cb zawsze mogę liczyc [emoji8][emoji8][emoji8]
W klimacie naklejek. Zreszta wiesz wszystko co i jak hehehe
Cale mieszkanie kojarzysz - drewno dąb naturalny, cegły oryginalne, stare belki, przełamane bielą i beton architektoniczny.
Lampy wiszące w całym mieszkaniu są takie same. Moj projekt na zamówienie- żeliwne czarne.
Więc u synka musi być cos w drewnie raczej. Patrzyłam ostatnio lampki na takich jakby grubych linach i do tego nad łóżeczko chmurka. Tylko obawiam sie troche tego stylu "linki".
Poustawiamy mebelki, usiądę i "wczuje "sie.
Jakby co to szukamy tych linek [emoji3] takie subtelniejsze niz to na foto
A jakich szukasz? Jutro siedzę w aucie jakieś 6h to mogę Tobie coś w necie poszukać [emoji23][emoji12]
Screenshot_20190928-141524_Chrome.jpeg
Screenshot_20190928-141638_Allegro.jpeg
 
Jak oboje jesteście nie wysocy, to i baby będzie wzrostem i wagą po was.
Ja np. z nie mężem mamy po 178cm to dziecko ma też swoje rozmiary. No i brzuch od razu większy.

No proszę jaka odmiana! Cała na biało! :D

Szukam prywatnego na wynajem, bo komunalne mi nie przysługuje (jeszcze :evil:). Ale fakt, żeby było czyste i tanie graniczy z cudem.
W poniedziałek oglądam kolejne.
Z tym wzostem mam nadzieję ja mam 164, mój maks 175 a dziecko jest dość długie i masywne. Zobaczę za tydzień. Ja jestem cienkiej kości, mój grubej i ma wielki lep ale Laura na na szczęście malutką głowę w stosunku do ciała. Niby te wrosty się usredniaja. Mam nadzieję że nie podzialaja geny wsteczne jakieś bo mój dziadek miał 2 m jak nie ponad.
 
Jak oboje jesteście nie wysocy, to i baby będzie wzrostem i wagą po was.
Ja np. z nie mężem mamy po 178cm to dziecko ma też swoje rozmiary. No i brzuch od razu większy.

No proszę jaka odmiana! Cała na biało! :D

Szukam prywatnego na wynajem, bo komunalne mi nie przysługuje (jeszcze :evil:). Ale fakt, żeby było czyste i tanie graniczy z cudem.
W poniedziałek oglądam kolejne.
A wzrostem to masz rację. Ja mqm 173 a maz 198 i gin od razu powiedział ze 56 cm to ja nie urodze xD
 
reklama
Do góry