reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja też chcę trzecie, ale to już po dłuższej przerwie, tak może z 6 lat po drugim , aby młodsze już do szkoły chodziły :) a bliźniaków bym się trochę bała, że nie dam rady z dwójką takich maluchów na raz :p ale chyba mi to nie grozi, bo podobno co 2 pokolenia, a ja sama mam brata bliźniaka :)
U mnie w rodzinie nigdy nie było a tu tadaaam
 
U mnie byla taka sytuacja, że miałam podobno policystyczny prawy jajnik. Gdy już przestalismy myśleć o drugim dziecku, zrobiłam i tak test i ku mojemu zdziwieniu pokazały się 2 kreski. Zadzwoniłam do mojej doktorki a ona, że mam się nie cieszyc bo ciąża się nie utrzyma. Teraz codziennie się modlę, żeby wytrwać do końca.
 
U mnie byla taka sytuacja, że miałam podobno policystyczny prawy jajnik. Gdy już przestalismy myśleć o drugim dziecku, zrobiłam i tak test i ku mojemu zdziwieniu pokazały się 2 kreski. Zadzwoniłam do mojej doktorki a ona, że mam się nie cieszyc bo ciąża się nie utrzyma. Teraz codziennie się modlę, żeby wytrwać do końca.
Będzie dobrze! Lekarz który mi powiedział że nie będę mieć dzieci pół roku później stwierdził ciaze. Bez leczenia niczym
 
Cze
U mnie byla taka sytuacja, że miałam podobno policystyczny prawy jajnik. Gdy już przestalismy myśleć o drugim dziecku, zrobiłam i tak test i ku mojemu zdziwieniu pokazały się 2 kreski. Zadzwoniłam do mojej doktorki a ona, że mam się nie cieszyc bo ciąża się nie utrzyma. Teraz codziennie się modlę, żeby wytrwać do końca.
Lekarze też często się mylą. Mi jak miałam 24 lata lekarz powiedział, że mam okropne endometrium i mam 2 lata na dziecko. Później bez operacji będzie to nie możliwe, a ta może się nie udać. W tym roku 25 września minie 6 lat od tej diagnozy. W ciąży jestem, Laura mnie kopie właśnie a endometrium nie mam.
 
Ja mam 30 lat i to będzie nasze pierwsze dziecko :) chciałabym w miarę niedługo drugie, ale to niestety jest uzależnione od kwestii mieszkaniowych, bo póki co mamy tylko 1 pokój do dyspozycji :(
 
reklama
Mnie też lekarka straszyła, ze z moimi problemami z hormonami będę miała problem z zajściem w ciąże, wiec... Zmieniłam lekarkę :) A kilka miesięcy później, bez żadnych starań, dwie kreski na teście. Lekarz to nie Bóg - może się mylić!
 
Do góry