reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Nie, u niej brak jakichkolwiek problemów czy plamien, tj 2 ciaza prowadzona polska-Anglia i kazdy ginekolog mowil ze mozna latac do 6 mc. Mnie w sumie również tak mówiono. Na sile nie poleci sie niestety gdyz w widocznej ciazy linie lotnicze prosza o posiadanie zaświadczenia z informacją, w którym tygodniu ciąży jesteś oraz o braku przeciwwskazań do lotu. Kazdy robi jak uwaza wiaodmo :)

Tak jak mówię - skoro regulamin linii lotniczych mówi wyraźnie, ze do ok. 36 tyg ciąży można latać, to znaczy, że można i że kobiety normalnie latają. I pierwszy raz się spotykam z tym, żeby była jakaś magiczna granica 6go miesiąca... skoro do 28 tyg można latać bez pozwolenia lekarza , a później wymagają tylko zaświadczenia, ze wszystko jest z ciążą w porządku, to nie widzę problemu, żeby lekarz (o ile oczywiście wszystko jest ok) takie zaświadczenie wystawił.
 
reklama
A jeszcze takie pytanko. Ile lat macie mamusie i w jakim wieku są Wasze starsze dzieci? Ja skoncze 29 w październiku i mam w domu prawie 11 latka (23 styczeń). Teraz czekamy prawdopodobnie na dziewczynkę (31.01)
Ja mam 26 lat skończone w lutym i synka w wieku 1 rok i 4 miesiące ;) więc pierwsze dziecko urodziłam mając 25 lat, a coreczke urodzę mając 27 lat ;)
 
Ja 30 i pierwsza córa będzie. Jak wszystko będzie w porządku i wyjdę z połogu planujemy drugie ;) I wyterryzowałam trzecie.
Ja 28, pierwsza ciąża :) mamy nadzieję na drugie w niedalekiej przyszłości :D

PS ma któraś sposób na bliźniaki?

Podpinam się :D Od razu bym dwa następne urodziła puki młoda silna i dziadkowie w komplecie.
 
Ja 30 i pierwsza córa będzie. Jak wszystko będzie w porządku i wyjdę z połogu planujemy drugie ;) I wyterryzowałam trzecie.


Podpinam się :D Od razu bym dwa następne urodziła puki młoda silna i dziadkowie w komplecie.

Dokładnie, ja bym bardzo chciała 3, jako ze wychowywałam się do 9tego roku życia jako jedynaczka. A bliźniaki super, od razu dwójka za jednym zamachem :D
 
Hej! Właśnie wróciłam z połówkowych. Chłopaki zdrowe. Zdecydowaliśmy się na imiona Wojtek i Tymon :)
 

Załączniki

  • IMG_20190909_154307.jpg
    IMG_20190909_154307.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 67
  • IMG_20190909_154257_1.jpg
    IMG_20190909_154257_1.jpg
    878,3 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Ja też chcę trzecie, ale to już po dłuższej przerwie, tak może z 6 lat po drugim , aby młodsze już do szkoły chodziły :) a bliźniaków bym się trochę bała, że nie dam rady z dwójką takich maluchów na raz :p ale chyba mi to nie grozi, bo podobno co 2 pokolenia, a ja sama mam brata bliźniaka :)
 
Do góry