reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

No to staramy sie szybko razem o następne :D
Ps. Bylas juz u burmistrza/prezydenta ?
41, ciąża 3, ale w domu 8 - latka, drugie dzieciątko w niebie (9tc), a teraz Józio 20+0 :D. Bardzo bym chciała kolejne, ale najpierw mieszkanie, a potem zobaczymy, czy zdrowie dopisze.
 
reklama
Dzisiaj według om 23+2 a według usg 24+2 i termin 28.12 [emoji4] kluska ma 708g a mi samej od początku przybyło 2,2kg czyli kolejny przykład do dziewczyn martwiacych sie o swoj niski przyrost wagi ze nie trzeba duzo a dzidzia i tak pieknie rosnie ;) wszystko jednak zalezy od kobiety. Malutka nie chciała dać zrobić sobie ladnego i wyraźnego zdjęcia bo ciągle się wierciła, zadzierała na maxa główkę do tyłu i kładła rączki na buziuni.
20190909_161918.jpeg
 
Mowie, czytam, puszczam piosenki. Maz jak zauwazy ze mnie kopie to tez sie z nim wita i mowi do niego :)
Jak jedziemy gdzies, czy to na budowe czy do biura, tez mu mowimy gdzie i po co.
Dla nas to takie jakby oczywiste
Mówicie już do brzuszka ? Ja się nie mogę przełamać.
 
Ja mam 33 lata i to moje pierwsze dziecko. Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę i minimum 3 dzieci, ale teraz się nad tym zastanawiam, bo ciąża to wcale nie jest taka łatwa sprawa jak w reklamach ;) Każdego dnia się boję, że jutro dojdzie kolejny nieprzyjemny objaw;)Ale może po porodzie zapomnę jak trudno jest być w ciąży i zaraz popracuję nad kolejnym;)
 
Ja mam 38lat.Będzie 3 syn.Marzyłam o córeczce,to miała być nasza "wisieńka na torcie",dlatego jestem trochę rozczarowana.Miałam imię dla córki,dla syna brak pomysłu.Wiem,że najważniejsze zdrowe dziecię,ale gdzieś tam w podświadomości jest córeczka,które pozostanie moim niespełnionym marzeniem.
 
27 lat, w domu dwulatek. Teraz tez ma być syn. Nie mówię do brzucha, w pierwszej ciąży też nie, teraz mnie i tak słyszy jak czytam bajki i bawię się z synkiem :p Bałam się ciąży mnogiej (kuzyni bliźniacy, obie babcie z braćmi trojaczkami...) ale na szczęście idzie po jednym :D
 
reklama
Napisałam pytanie na platformie ZUS PUE czy wpłynął do nich formularz Z-3 od pracodawcy w sprawie mojego zwolnienia lekarskiego. Bardzo szybko mi odpisali:
"w dniu 14.08.2019r. wpłyną do ZUS druk Z-3 od pracodawcy w sprawie zasiłku chorobowego za okres 14.08-10.09.2019r. Na chwilę obecną sprawa jest w opracowani i data wypłaty zasiłku nie jest jeszcze znana. "
Ciekawe, mają czas na wypłatę zasiłku do piątku 13 września, a piszą, że data nie jest znana.
Mają 30 dni na wydanie decyzji o przelaniu pieniędzy.



Ja mam 33 lata i siednioletniego synka, którego urodziłam mając 26 lat. Teraz w brzuszku Amelia [emoji7].
I od 9 lat jestem mężatką [emoji23]
 
Do góry