reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

11:45 :) Trochę mnie trema dopadła, bo to obcy lekarz. Ciekawe czy mnie z matką wpuści. Najwyżej udam że jestem niepełna władz umysłowych i muszę z opiekunem xd

Wpusci, Wpusci. Kogo, jak kogo ale Ciebie... Mama będzie pod wrażeniem. Trzymam kciuki i czekam na zdjęcie i info. Aha i szyjke bada się dopochwowo jakby co :-)
 
reklama
420 g Laura idealnie zdrowa. Łożysko z tyłu. Wody ok. Szyjke za tydzień zbadam u mojego.
 

Załączniki

  • IMG_20190904_122540.jpg
    IMG_20190904_122540.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 95
Już mi adrenalinka przeszła. Przyszły tata zadowolony z płci tylko mnie wypytuje czy nie jestem rozczarowana bo miał być Wojciech :p usta ma wydatne i nos spiczasty ma w tatę. Kiedyś go face app przerobilam na kobietę i córka ma szansę być naprawdę niezła z twarzy nieskromnie ujmując xd jadę zaraz do kika po brokatowe buciki dla mojej córki :)
 
Gratulacje! Piekne dzieciaczki;)

Co do ruchow u mnie 23 tc. i wydaje mi sie ze moj maluch rusza sie malo, wyraznie czuje go rano i jak klade sie spac a w dzien lekkie kopniaczki i bardzo nieregularne,czasem caly dzien go nie czuje i dopiero wieczorem sie uaktywnia. Lekarz mi mowil ze to jest calkiem normalne,dopiero po 30 tygodniu jak maluch bedzie mial juz malo miejsca bedziemy czuc go regularnie i ustawia sie u niego stale pory aktywnosci. Co cielawe - podczas badania maly sie ciagle ruszal a ja nic go nie czulam nawet jak mialam przyciskane usg, wiec rzeczywiscie na razie ma tam chyba duzo miejsca i moze szalec;)
 
reklama
Do góry