reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
A czy ktos cos wie nt usg 3d? W krk znalazlam 3 miejsca co najprawdopodobniej robia i od 2 godzin nikt nie nie odbiera. Czy to tez robi sie w którymś tygodniu ciąży? A moze ktoras z Was miala :)? Dzięki!
Mi moja lekarka czasem robi przeskok w trakcie badania na 3d zebym mogla sobie podejrzec malucha dokładniej. Mysle ze mozesz isc w kazdej chwili.. Ja tez planuje zrobic sobie takie 3d pamiatkowe w Krk z prawdziwego zdarzenia tyle ze moze przy okazji prenatalnych 3trym. bo tak na jeden wyskok to ceny mnie troche przerażają.
 
A czy ktos cos wie nt usg 3d? W krk znalazlam 3 miejsca co najprawdopodobniej robia i od 2 godzin nikt nie nie odbiera. Czy to tez robi sie w którymś tygodniu ciąży? A moze ktoras z Was miala :)? Dzięki!

Robią w Medicover, ale to zależy od lekarza. W pierwszej ciąży miałam, w drugiej trafiłam na lekarza który "nie specjalizuje się w tego rodzaju USG" więc też zależy od lekarza.
 
A ja znajac zycie jutro na polowce i tak nie poznam plci. Pewnie przy jego temperamencie ninja zobaczę co ma miedzy nogami po urodzeniu ;p 3D planuje ok 30 tygodnia dopiero;) Niech wyrośnie i będzie wyraźniejsze dziecko:)
 
A ja znajac zycie jutro na polowce i tak nie poznam plci. Pewnie przy jego temperamencie ninja zobaczę co ma miedzy nogami po urodzeniu ;p 3D planuje ok 30 tygodnia dopiero;) Niech wyrośnie i będzie wyraźniejsze dziecko:)
No, to fakt, u mnie, jak u Justynki, lekarz prześladuje na obraz 3D, stąd takie piękne zdjątko. Ale na razie tkanki tłuszczowej mało, więc wygląda jak kurczak albo zabiedzony kurczak :-) więc wolę ją sobie wyobrażać.
Celia - ja trzymam się prenatalnych i czekam na to USG, lekarz był bardziej kompetentny, bardziej pewny w wyrażania oceny. Podobno też jego obowiązkiem jest sprawdzić układ moczowo - płciowy więc się dowiesz. Jak byłam na usg w 13 tyg to przede mną była kobieta z polowkowych. Ja czekałam na nią że 40 minut, a powiem ci ze kobiety mówiły że drugie 40 już siedziała jak przyszłam. Podobno lekarz czeka dotąd aż wszystko sprawdzi, nawet jak dziecko śpi
 
Unie też się pomylił w pierwszej ciąży powiedział że syn będzie wazyl ok 3300 a urodził się 4 kg. Ciekawe jak będzie teraz z córką.

Mam do was pytanie kiedy zapisać się do położnej tej co przychodzi do domu po porodzie. Nie pamiętam kiedy ja szłam w pierwszej ciąży to 7 lat temu było [emoji848]
 
reklama
Do góry