reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mnie plecy bolały przed ciążą i to bardzo długo...wiele miesięcy, ale odcinek lędźwiowy. Poszłam nawet do lekarza i dostałam skierowanie na prześwietlenie. Chciałam iść następnego dnia na to prześwietlenie, ale wyczytałam, że przed nim trzeba stosować przed 3 dni jakaś dietę, aby jelita nie zasłaniały obrazu. Wtedy pomyślałam sobie, aby poczekać z tym prześwietleniem, bo mogę być w ciąży i okazało się, że jestem. Ale miałam szczęście, że poczekałam, bo bym napromieniowała naszego maluszka.
Ale gdy zaszłam w ciąże to plecy jakoś przestały mnie boleć (przynajmniej na razie, bo nigdy nie wiadomo, co będzie jutro). Bolą tylko przy długim staniu.
A u Ciebie jeśli to między łopatkami to może masz zapalenie nerwu? Ciągnie Cie do którejś ręki?
Właśnie nie ciągnie. Pojawia się znikąd, ani nie dźwigam ani nie przytyłam zbyt dużo. I boli ewidentnie kręgosłup. Ja już byłam i na przeswietleniu i na laserach i innych takich. Zastanawiałam się czy to właśnie wytlumiony tamten ból się odzywa, ale jednak dr Google podpowiada że to ciąża. Stąd pytam was :_)
 
reklama
Dziewczyny lezalam przed chwilą na lewym boku i nagle poczułam po prawej stronie takie mocne bulgotanie i jakby pękające banki, po chwili była powtórka A teraz cisza. Czy myślicie że to były ruchy ? Kompletnie nie wiem czego się spodziewać:-)

Maga być. Opis jest subiektywny bo każda z nas wyobraża sobie inaczej pekajaca banke, ale gdybym próbowała opisac to byłoby właściwe. Pamiętaj że na początku może być tak, że będziesz czuła w jednym dniu a potem dwa dni nic. To normalne. Trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry