reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Korcą zakupki. To normalne że człowiek się cieszy. U mnie czas na kolejny ciążowy stanik.boję się jaki będzie rozmiar wyjściowy. Z biustu wychodzą mi białe czopki. Mój się śmieje, że to mleko w proszku. I myślę, jak zrobić żeby nie spać na plecach. W tym tygodniu co się budzę to leżę plackiem.
 
reklama
Korcą zakupki. To normalne że człowiek się cieszy. U mnie czas na kolejny ciążowy stanik.boję się jaki będzie rozmiar wyjściowy. Z biustu wychodzą mi białe czopki. Mój się śmieje, że to mleko w proszku. I myślę, jak zrobić żeby nie spać na plecach. W tym tygodniu co się budzę to leżę plackiem.
A dlaczego nie możesz spać na plecach?

Ja już nie mogę się kłaść na brzuchu, myślałam że gorzej to zniosę ale znajduję narazie wygodne pozycje ;)
 
Czytałam, że im bardziej zaawanowana ciąża tym gorzej dla dziecka. Po za tym krzyż daje osobie znać. Wstałam połamana :)
A ja żyję w przekonaniu, żeby spać tak jak mi wygodnie ;) jest coraz ciężej, ale najbardziej dziwi mnie, że niewygodnie mi siedzieć... najlepiej spacerować albo leżeć :)
 
No u mnie siedzenie było najgorsze. Ból kości ogonowej robił się nie do zniesienia. Po spacerach nie bolą mnie więzadła i macica. Więc mają zbawienne działanie :)
 
A ja wczoraj niemal kupiłam ciuszki, ale źle się poczułam i wróciłam do domu. Bardzo szybko się męczę. Aż się boję co będzie później.
Ja jak śpię na plecach, to budzi mnie ból brzucha, także nie muszę tego kontrolować.
 
mi się na plecach śpi najlepiej... [emoji55] kładę się tak trochę z myślą tylko na chwileczkę [emoji28] ale boję się już trochę spać w ten sposób [emoji57]
 
A ja wczoraj niemal kupiłam ciuszki, ale źle się poczułam i wróciłam do domu. Bardzo szybko się męczę. Aż się boję co będzie później.
Ja jak śpię na plecach, to budzi mnie ból brzucha, także nie muszę tego kontrolować.
Pogoda zelżeje to się lepiej poczujesz. Ja tydzień temu zasłabłam 630 m od domu, podczas kiedy przed ciążą potrafiłam przejść 28 km. Teraz wychodzę z domu tylko wieczorami 19-20 kiedy jest chłodniej i jest dużo lepiej. Powyżej 24 stopni leżę w domu i się oszczędzam niczym leń kanapowy.
 
reklama
mi się na plecach śpi najlepiej... [emoji55] kładę się tak trochę z myślą tylko na chwileczkę [emoji28] ale boję się już trochę spać w ten sposób [emoji57]
Normalnie na plecach, w granicach rozsądku :) Powiedzmy, z godzinka na pleckach, z godzinka na jednym boczku :p Za dnia się nie boję bo mam kontrolę nad swoim ciałem.
 
Do góry